Як відомо, у складних, обмежених і важкодоступних місцях фахівці застосовують провідникову продукцію підвищеної гнучкості. Струмопровідні жили таких кабелів та проводів скручені з великої кількості тонких мідних дротів, що і зумовлює їх гнучкі властивості. Сьогодні ми пропонуємо вам ближче познайомитися з гнучкими проводами H05VV-F та H07V-K, серійний випуск яких Київський кабельний завод «ЄВРОПАН» розпочав у березні минулого року.

H05VV-F і H07V-K – це проводи, що мають високий показник гнучкості та еластичності і спеціально розроблені для установок, які вимагають дуже гнучких з’єднань. Вони призначені для підключення всередині приміщень і можуть використовуватися в шафах керування та живлення, виконання з’єднань в електрообладнанні, а також підключення джерел світла.

В основі їх конструкції гнучкі, багатожильні провідники, скручені з мідних дротів, що відповідають вимогам класу 5 (відповідно до EN 60228 та IEC 60228), у ізоляції з самозгасаючого і незаймистого ПВХ пластикату.

Гнучкі проводи H05VV-F та H07V-K

Провід H05VV-F – це провід для легких переносних приладів, виготовлений відповідно до гармонізованого стандарту (H), на напругу 300/500 В, у ПВХ ізоляції (V) та ПВХ оболонці (V), з гнучкими багатожильними мідними провідниками (F). Призначений для живлення споживачів середньої потужності, мобільних і переносних приладів.

Проводи H05VV-F використовуються для підключення рухомих і переносних побутових приладів загального призначення у місцях з помірним механічним навантаженням, у тому числі у вологих приміщеннях та при високих температурах. H05VV-F ідеально підходять для побутової та офісної техніки, зокрема пральних і посудомийних машин, холодильників і обігрівачів (за умови відсутності прямого контакту проводу з гарячими та нагрівальними елементами), електропилососів та іншого подібного обладнання. Використовуються у світлових установках, офісних приладах, радіоприймачах, центрифугах, швейних машинах тощо.

Проводи H05VV-F призначені для стаціонарного використання та можуть застосовуватись всередині меблів, декоративних конструкцій і внутрішніх порожнин. Їх не можна встановлювати у зовнішніх установках на відкритому повітрі, у промисловому обладнанні та сільськогосподарських машинах.

Гнучкі проводи H05VV-F та H07V-K

Провід H07V-K – так само, як і H05VV-F, це дуже гнучкий гармонізований провід (Н), номінальною напругою 450/750 В, у ПВХ ізоляції (V), з гнучкими мідними жилами (F).

Такі проводи призначені для прокладання у житлових та офісних приміщеннях, всередині приладів, електричних щитів керування, блоках управління, приладових панелях силових розподільних пристроїв, а також установках побутового і промислового освітлення.

Призначені для стаціонарного монтажу у сухих приміщеннях, електрообладнанні або освітлювальних приладах та не використовуються для під поверхню стін.

Проводи H05VV-F і H07V-K мають чудову електричну ізоляцію, відмінні механічні властивості, стійкі до деформації, розтріскування, впливу пліснявих грибів та не розповсюджують горіння. Безпечні, зручні, відзначаються високою якістю та помірною ціною, за що вже давно здобули популярність у країнах Європи.

Гнучкі проводи H05VV-F та H07V-K

Київський кабельний завод «ЄВРОПАН» виготовляє високоякісні проводи H05VV-F та H07V-K сертифіковані на підтвердження їх відповідності директивам ЄС, гармонізуючим стандартам та європейським вимогам безпеки для споживачів і навколишнього середовища. Замовити продукцію можна за телефоном (044) 501-28-55 або на сайті.