1. Для початку співпраці, Посередник повинен заповнити анкету та подати заявку до відділу маркетингу ТОВ «ЄВРОПАН»
  2. Основною умовою продажу продукції торгової марки «EUROPAN CABLE»® посередниками є відображення на всіх ресурсах єдиної ціни, що формується Виробником – ТОВ «ЄВРОПАН» і надається посередникам у вигляді прайс-листа з рекомендованими роздрібними цінами на кабельно-провідникову продукцію ТМ «EUROPAN CABLE»®. ТОВ «ЄВРОПАН» надає посереднику прайс-лист з вказаними рекомендованими роздрібними цінами для подальшого відображення цих цін в картках товару на інтернет-ресурсах посередника(сайт, маркетплейси, соціальні мережі та ін.) і зберігає за собою право на контроль за дотриманням Посередником цінової політики. За недотримання політики рекомендованих роздрібних цін Посередник може бути позбавлений права продавати продукцію ТМ «EUROPAN CABLE»®.
  3. ТОВ «ЄВРОПАН» надає маркетингову інформацію по продукції (зображення, описи, характеристики та призначення товарів) ТМ «EUROPAN CABLE»® Київського Кабельного заводу «ЄВРОПАН».
  4. Розміщення товарних позицій на певних ресурсах посередника (сайт, маркетплейси, соціальні мережі та ін.) відбувається за узгодженням з відділом маркетингу ТОВ «ЄВРОПАН»
  5. Посередник зобов’язується: на своїх інтернет ресурсах створити сторінку Виробника де буде розміщено інформацію про ТОВ «ЄВРОПАН», в характеристику кожної товарної позиції продукції ТМ «EUROPAN CABLE»® додавати інформацію про Виробника ТОВ «ЄВРОПАН» або вказувати торгову марку «EUROPAN CABLE»®  та країну виробництва/походження – Україна.
  6. За посередником закріплюється постійний менеджер з продажу ТОВ «ЄВРОПАН», в обов’язки якого входить процес організації купівлі/продажу по актуальним посередницьким цінам на дату заявки. У компетенцію менеджера входять питання наявності, термінів виготовлення та відвантаження.
  7. Операції по оплаті замовлення, доставки до кінцевого замовника товару посередник бере на себе.
  8. Відвантаження товару зі складу ТОВ «ЄВРОПАН» відбувається самовивозом посередника або доставкою НП за рахунок посередника.
  9. ТОВ «ЄВРОПАН» надає інформаційно-технічну та маркетингову підтримку при участі посередника у тендерних торгах та державних закупівлях.
  10. Посередник зобов’язаний вказати найменування усіх контрагентів, через яких можлива закупка продукції ТОВ «ЄВРОПАН» від його імені (юридичні особи, фізичні особи підприємці, приватні особи) для ідентифікації в системі продажів ТОВ «ЄВРОПАН»

Анкета до співпраці та партнерства ТОВ “ЄВРОПАН”