ПРППМ

ТУ У 27.3-39543889-005:2019
  • ПРППМ – це провід однопарний з мідними жилами, поліетиленовою ізоляцією, в оболонці зі світлостабілізованого поліетилену.
  • Призначений для експлуатації під напругою до 380 В частотою до 10 кГц на абонентських лініях телефонного зв’язку і розподільчих мережах проводового мовлення.
  • Провід може прокладатися у ґрунті, телефонній каналізації, колекторах, по стінам будівель та споруд, а також на опорах повітряних ліній, у районах, що не зазнають сильних ожеледиць та впливу потужних вітрів.
Мінімальний термін служби 10 років
Гарантійний строк експлуатації 3 роки
Мінімальний радіус вигину, Dн 10 × Dн
Розтягуюче зусилля, що виникає при монтажі (під час прокладання) проводу не повинно перевищувати:
- для проводу з діаметром жил
0,80 мм – 180 Н;
- для проводу з діаметром жил
0,90 мм– 245 Н;
- для проводу з діаметром жил
1,20 мм – 294,3 Н.
Діапазон температур монтаж: не нижче -10°C
експлуатація: від -60°C до +50°C
Розшифрування проводу ПРППМ

П – провід;

Р – для радіофікації;

П – ізоляція з поліетилену;

П – оболонка з поліетилену;

М – мідні жили.

Конструкція
Жили: мідні
Ізоляція: поліетилен
Броня: немає
Кількість жил Номінальний діаметр жил, мм
2 0,8; 0,9; 1,2
Пожежна безпека
  • ДСТУ 4809:2007
  • ПРППМ – 1ХХХХХХХХ
Сертифікати
Докладний опис

Однопарний провід ПРППМ з мідними жилами, поліетиленовою ізоляцією та оболонкою призначений для експлуатації при напрузі 380 В частотою до 10 кГц на абонентських лініях телефонного зв’язку та у розподільчих мережах проводового радіомовлення.

Проводові лінії зв’язку і нині становлять значну частку каналів зв’язку в Україні та в усьому світі. А наявність мережі проводового мовлення є вимогою організацій цивільної оборони оскільки саме на її базі побудована система оповіщення населення штабами цивільної оборони (МНС) в умовах надзвичайного стану, під час екологічних і техногенних катастроф та епідемій. Однопарні проводи для телефонного зв’язку та радіофікації приміщень дозволяють забезпечити гарантовано-надійний зв’язок на будь-яких проблемних ділянках з будь-якою складністю комунікаційного підключення. Саме до таких проводів і належить ПРППМ. Низька ціна ПРППМ та легкість монтажу зробили його найбільш часто використовуваним проводом під час монтажу місцевої телефонної лінії та радіоточок.

Сфера застосування

ПРППМ призначений для фіксованого монтажу та використовується для зовнішнього прокладання телефонних ліній або ліній радіомовлення.

Провід може прокладатися по стінам будівель, у відкритому ґрунті, шахтах, телефонній каналізації, колекторах, а також на опорах повітряних ліній зв’язку, за умови відсутності сильних вітрів та ожеледиці. Для монтажу проводу методом підвісу у конструкції ПРППМ може бути передбачений несучий трос, виконаний найчастіше зі сталевого оцинкованого дроту. 

Конструкція

ПРППМ – це плаский провід з розділюваною основою. Його структура включає в себе дві струмопровідні жили з мідного дроту діаметром 0,8, 0,9 або 1,2 мм, розташовані паралельно одна одній, суцільну ізоляцію з поліетилену та захисну оболонку зі світлостабілізованого поліетилену.

Експлуатація

Прокладання проводу рекомендується при температурі не нижчій -10°С, а температурний діапазон експлуатації ПРППМ знаходиться в межах від -60°С до +50°С за умови фіксованого монтажу.

Провід володіє високою міцністю та гнучкістю. Радіус його вигину має бути не менше 10 діаметрів проводу. Розтягуючі зусилля, що виникають при монтажі не повинні перевищувати: для проводу з діаметром жил 0,80 мм – 180 Н, для проводу з діаметром жил 0,90 мм – 245 Н, для проводу з діаметром жил 1,20 мм – 294,3 Н.

Строк служби проводу не менше 10 років. Гарантійний термін експлуатації – 3 роки. Після демонтажу проводу його можна використовувати повторно.

Кабельний завод «ЄВРОПАН» виготовляє однопарний провід ПРППМ для зовнішнього монтажу телефонних ліній та ліній радіомовлення у трьох типорозмірах. Як прямий виробник, ми реалізуємо нашу продукцію за мінімальними цінами і працюємо як з роздрібними покупцями, так і з оптовими клієнтами. У нашому каталозі Ви також знайдете різноманітні модифікації кабелів і проводів зв’язку, кабелів силових і контрольних, різноманітних проводів та шнурів, що забезпечують вирішення конкретних завдань при організації будь-яких електричних і комунікаційних мереж. А наші менеджери допоможуть Вам розібратися у розмаїтті продукції та підібрати провідник з урахуванням Ваших потреб, умов прокладання і потужності навантаження.

Читати повністю
Номенклатура і маса-габаритні характеристики

Виберіть номінальну напругу, кВ

Кількість жил і номінальний діаметр жил, мм Максимальні зовнішні розміри, мм Розрахункова маса
1 км проводів, кг
  висота ширина  
2х0,8 3,4 7,0  22
2х0,9 3,7 7,6 26
2х1,2 4,4 9,0 42
Київ, 04080, вул. Кирилівська, 86
info@europan.ua
Розгорнути картуЗгорнути карту
Вгору