ТРП, ТРВ

ТУ У 27.3-39543889-005:2019
  • ТРП, ТРВ – це проводи однопарні телефонні розподільні з мідними жилами та поліетиленовою або полівінілхлоридною ізоляцією.
  • Призначені для стаціонарної абонентської проводки телефонної розподільної мережі з номінальною напругою до 145 В постійного струму частотою 50 Гц або напругою 200 В постійного струму.
Мінімальний термін служби при зовнішньому прокладанні – 12 років
при внутрішньому прокладанні – 25 років
Гарантійний строк експлуатації 3 роки
Мінімальний радіус вигину, Dн 10 х Dн
Розривне зусилля, Н, не менше – 2х0,4 - 48,0; 2х0,5 - 73,5
Діапазон температур Проводи марки ТРП
монтаж: не нижче -30°C
експлуатація: від -60°C до +65°C

Проводи марки ТРВ
монтаж: не нижче -15°C
експлуатація: від -40°C до +65°C
Розшифрування проводу ТРП, ТРВ

Т – телефонний;

Р – розподільний;

П – ізоляція з поліетилену;

В – ізоляція з полівінілхлоридного пластикату.

Конструкція
Жили: мідні
Ізоляція: ТРП – поліетилен; ТРВ – полівінілхлоридний пластикат
Броня: немає
Кількість пар Номінальний діаметр жил, мм
2 0,4; 0,5
Пожежна безпека
  • ДСТУ 4809:2007
  • ТРП, ТРВ – 1ХХХХХХХХ
Сертифікати
Докладний опис

ТРП – це провід однопарний телефонний розподільний з мідними жилами та поліетиленовою ізоляцією.

ТРВ – це провід однопарний телефонний розподільний з мідними жилами та полівінілхлоридною ізоляцією.

Сфера застосування

ТРВ і ТРП належать до групи телефонних розподільних проводів, призначених для стаціонарної прихованої або відкритої абонентської проводки телефонної розподільчої мережі, монтажу телефонних ліній назовні або всередині приміщень (залежно від матеріалу ізоляції), а також для зарядки боксів у розподільних коробках абонентської проводки і приєднання телефонних апаратів. ТРВ і ТРП дозволяють підключати стаціонарні засоби зв’язку від аудіодомофонів, міні АТС або розподільних коробок. А також ТРВ часто використовують при розведенні систем сигналізації, завдяки білому кольору оболонки, малопомітної на стелі.

Неофіційна назва проводів – «лапша». Прокладаються вони переважно всередині будівель відкритим або закритим способом. У першому випадку проводи кріпляться на поверхні стін, стель або плінтусів за допомогою скоб або невеликих цвяхів між жилами. А у разі прихованого монтажу – прокладаються у лотках або закладаються у штроби чи під штукатурку.

Не зважаючи на свою назву, у якості проводів для телефонії ТРП і ТРВ поступово втрачають своє значення через відсутність повиву і, відповідно, поганої захищеності при використанні високошвидкісних з’єднань, а також через зменшення кількості стаціонарних телефонів. При цьому вони залишаються найпоширенішими проводами для використання у системах зв’язку та сигналізації.

Конструкція

В основі конструкції ТРВ і ТРП дві однодротові струмопровідні жили з мідного м’якого дроту діаметром 0,4 і 0,5 мм. Жили розташовані паралельно в одній площині та мають між собою роздільну стрічкову основу. Пласка основа ізоляції надійно фіксує кожну жилу, не даючи їм торкатися одна одної.

Основна відмінність проводів ТРВ і ТРП – у матеріалі ізоляції. Провід ТРВ виготовлений з полівінілхлоридною ізоляцією і застосовується для прокладання телефонних ліній лише всередині приміщень. А ТРП, виготовлений з використанням поліетиленової ізоляції, більш стійкої до впливу зовнішнього середовища, і може використовуватися як всередині приміщень, так і для прокладання на вулиці по зовнішнім стінам будівель. Колір ізоляції переважно білий або натуральний.

Експлуатація

Монтаж проводів з поліетиленовою ізоляцією (ТРП) проводиться при температурі не нижчій -30°С, а в ізоляційній оболонці з ПВХ (ТРВ) – не нижче -15°С.

Радіус вигину має бути не меншим 10-кратного значення мінімального зовнішнього розміру. Розривне зусилля проводів з жилою 0,4 мм становить 48 Н (4,9 кгс), а з жилою 0,5 мм – 73,5 Н (7,5 кгс).

Проводи ТРВ призначені для експлуатації при температурі оточуючого середовища від -40°С до +65°С, а ТРП можуть витримувати від -60°C до +65°C.

Мінімальний строк служби при зовнішньому прокладанні – 12 років, а при прокладанні всередині приміщень – 25 років.

Кабельний завод «ЄВРОПАН» виготовляє високоякісні проводи ТРП і ТРВ для стаціонарної абонентської проводки телефонної розподільчої мережі. У нас Ви можете підібрати та купити оптом телефонні розподільчі проводи, сертифіковані згідно з законодавством України, а також іншу кабельно-провідникову продукцію. Кабелі силові, контрольні, проводи та шнури різноманітного призначення – ось далеко не повний перелік продукції, представленої на нашому сайті. Купуючи у виробника, Ви отримуєте мінімальні ціни, швидку та зручну доставку по всій території України і країни СНД, а також консультацію менеджера з будь-яких технічних та організаційних питань.

Читати повністю
Номенклатура і маса-габаритні характеристики

Виберіть номінальну напругу, кВ

Кількість пар і номінальний діаметр жил, мм Максимальні зовнішні розміри, мм Розрахункова маса
1 км проводів, кг
  висота ширина  
2х0,4 2,2 6,4 9
2х0,5 2,3 6,6 10

Виберіть номінальну напругу, кВ

Кількість жил і номінальний діаметр жил, мм Максимальні зовнішні розміри, мм Розрахункова маса
1 км проводів, кг
  висота ширина  
2х0,4 2,2 6,4 12
2х0,5 2,3 6,6 13
Київ, 04080, вул. Кирилівська, 86
info@europan.ua
Розгорнути картуЗгорнути карту
Вгору