Сертифікати

Уся кабельно-провідникова продукція заводу «ЄВРОПАН» під “TM EUROPAN CABLE” пройшла добровільну сертифікацію у держорганах сертифікації, про що видані сертифікати відповідності державного зразка, які підтверджують відповідність продукції, що виготовляється, вимогам законодавства та технічної документації (ГОСТ, ДСТУ). Жорсткий контроль якості виготовленої продукції зумовив необхідність впровадження на підприємстві інтегрованої системи менеджменту на основі міжнародних стандартів ISO. Функція контролю якості кабельно-провідникової продукції, що випускається, покладена на власну акредитовану лабораторію, яка здійснює випробування 100% продукції на відповідність заявленим характеристикам, про що видається протокол приймально-здавальних випробувань.

Мідна заготовка (катанка)

Виробництво мідної заготовки (катанки) здійснюється на лінії безперервної вертикальної витяжки безкисневої мідної заготівки для волочіння. Завдяки цій технології виробництва, ми отримуємо міцний та електротехнічно високоякісний дріт для кабельно – провідникової продукції згідно ДСТУ EN 1977:2009.

Кабелі силові з мідними і алюмінієвими струмопровідними жилами

Силові кабелі – це провідники призначені для передачі і розподілу електричної енергії. Використовуються для передачі потужних струмів промислових частот від електричних підстанцій, енергетичних і комунальних підприємств до розподільчих пристроїв та кінцевих споживачів. Слугують для живлення електроприладів та електрифікації будівель, споруд, житлових будинків і навіть цілих міст, областей та країн. Дозволяють підключати стаціонарні об’єкти та пересувні установки. Можуть прокладатися під землею, у воді, на висоті або бути просто покладеними на поверхню.

Кабелі контрольні з мідними і алюмінієвими струмопровідними жилами

Контрольні кабелі – це окрема група кабельно-провідникової продукції, що застосовується для побудови ліній контролю і управління, релейного захисту, сигналізації, мереж блокування, дистанційного керування, а також підключення електричних приладів та апаратів до інших контрольних пристроїв. Використовуються для передачі інформації про стан, положення та режим роботи підконтрольних об’єктів доступ до яких ускладнений або неможливий. Призначені для проведення та передачі струмів невеликої сили напругою до 1 кВ. За способом прокладання бувають стаціонарним та рухомими. Стаціонарні кабелі монтуються у повітрі чи ґрунті, а рухомі слугують для пересувних механізмів. Проте здебільшого контрольний кабель використовується для з’єднання зі стаціонарними електричними апаратами та приладами.

Кабелі силові гнучкі

Гнучкі силові кабелі – це окремий вид силових кабелів призначений для нестаціонарного монтажу. Використовуються для під’єднання рухомих машин, пересувних механізмів та різних нестаціонарних пристроїв до електричних мереж і рухомих джерел електричної енергії. Найчастіше застосовуються у будівельній галузі для підключення пересувного обладнання, зокрема зварювальних апаратів, бетономішалок, підйомників, тельферів, кранів та потужного інструменту. Використовуються для облаштування світлосигнальних систем в аеропортах, для підключення медичних, промислових і торгівельних пересувних механізмів. Дуже гнучкі силові кабелі використовуються в автоматизованих машинах, робототехніці та верстатах, і навіть рентгенівський кабель є особливим видом гнучкого високовольтного кабелю.

Проводи для повітряних ліній електропередачі

Проводи для повітряних ліній електропередачі активно використовують для передачі електроенергії на великі відстані та забезпечення електрикою віддалених районів з мінімальними втратами. Розрізняють неізольовані проводи (так звані «голі»), розташовані просто неба та закріплені на опорах, що зазнають активного впливу оточуючого середовища і самоутримні ізольовані проводи (СІП). Перші бувають алюмінієвими, мідними, сталевими, а також виготовленими зі сплавів. Другі мають 5 типів конструктивного виконання, але усі їх об’єднує наявність ізоляції і виконання струмопровідних жил виключно з алюмінію або з його сплаву.

Кабелі і проводи різноманітного призначення

Спеціалізовані кабелі і проводи використовуються у спеціальних умовах. Серед них можна виділити кабелі для сонячних панелей, кабелі зв’язку та сигналізації, сигнальні термостійкі та вогнестійкі кабелі, транспортні кабелі (авіаційні, судові, шахтні, екскаваторні, залізничні), телефонні проводи і кабелі тощо. Найчастіше спеціалізовані кабелі застосовують для з’єднання різноманітних елементів у системах охоронної та пожежної сигналізації, охоронних протизламних системах, системах контролю доступу, управління та зв’язку, для підключення датчиків звуку, руху, тепла та диму, у домофонних системах, системах пожежогасіння та сповіщення, аварійних та евакуаційних системах, які мають зберігати працездатність під час пожежі та забезпечувати роботу електрообладнання необхідного для проведення рятувальних робіт. А також спеціалізовані кабелі і проводи використовують для здійснення телекомунікаційних зв’язків, передачі сигналів і даних на телефонних станціях і комутаторах.

Київ, 04080, вул. Кирилівська, 86
info@europan.ua
Розгорнути картуЗгорнути карту
Вгору