ВПП

ТУ У 27.3-39543889-005:2019; ДСТУ IEC 60502-1:2009
  • ВПП – це провід з мідними жилами, ізоляцією з поліетилену, в оболонці зі світлостабілізованого поліетилену.
  • Застосовується для розподілення енергії на номінальну змінну напругу 660 В частотою 50 Гц для експлуатації у фіксованому стані при тривалій роботі водопогружних електродвигунів у воді артезіанських свердловин під тиском 7,09·106 Па.
  • Використовується для приєднання пристроїв, що розташовані у воді (приміром, погружних насосів у свердловинах). Тиск, який витримують проводи дозволяє застосовувати їх не лише у криницях, але і у артезіанських свердловинах, глибиною понад 30 м. Також вони застосовуються у шахтах для відкачування затоплених ділянок лав.
  • Провід ВПВ з полівінілхлоридною оболонкою відрізняється від проводу ВПП з оболонкою зі світлостабілізованого поліетилену, меншою стійкістю до солоної морської води, але більшою стійкістю до світла.
Мінімальний термін служби 6 років
Гарантійний строк експлуатації 2 роки
Мінімальний радіус вигину, Dн 10 × Dн
Діапазон температур монтаж: до -15°С
експлуатація: від -40°С до +80°С
Розшифрування проводу ВПП

Мідна жила у маркуванні проводу не позначається;

В – водопогружний;

П – ізоляція з поліетилену;

П – оболонка з поліетилену.

Конструкція
Жили: мідні, багатодротові (клас 2 ДСТУ EN 60288)
Ізоляція: поліетилен
Броня: немає
Кількість жил Номінальний переріз струмопровідних жил, мм2
1 1,5 - 70
Пожежна безпека
  • ДСТУ 4809:2007
  • ВПП – ПБ 1ХХХХХХХХ
Сертифікати
Докладний опис

ВПП – це провід з мідними жилами, ізоляцією з поліетилену, в оболонці зі світлостабілізованого поліетилену. Застосовується для розподілу енергії на номінальну змінну напругу до 660 В частотою 50 Гц для експлуатації у фіксованому положенні при тривалій роботі водопогружних електродвигунів у воді артезіанських свердловин під тиском 7,09·106 Па.

Сфера застосування

ВПП належить до особливого виду так званих воподогружних проводів, що використовуються для відкачування води зі свердловин, стійких до механічних пошкоджень та здатних протистояти несприятливому впливу води.

Застосовується для приєднання пристроїв, розташованих у воді. З його допомогою підключають водопогружні електродвигуни і насоси у воді артезіанських свердловин під тиском 7,09·106 Па, у криницях, річках, басейнах, різноманітних резервуарах і шахтах. ВПП також може використовуватися при прокладанні мереж джерел питної води та фонтанів, у дренажних системах, під час будівництва дамб та плотин. А також застосовується для підключення бурильного обладнання та електричних механізмів, що тривалий час працюють у воді на пристанях та у морських портах.

Конструкція

В основі конструкції ВПП – струмопровідна мідна жила, скручена з кількох тонких дротів 2 класу гнучкості (клас 2 ДСТУ EN 60288). Площа перерізу жил варіюється від 1,5 до 70 мм2. Ізоляція струмопровідних жил та зовнішня оболонка проводу виконані з поліетилену.

Поліетилен у складі ВПП виконує одразу дві важливі функції. Він захищає провідник від контакту з водою, а також виконує функцію захисту від механічних пошкоджень. Матеріал відрізняється підвищеною пластичністю та стійкістю до розривів.

Наявність внутрішньої та зовнішньої ізоляції з поліетилену, зробили провід більш гнучким, підвищивши його стійкість до розтягуючих зусиль, масел та дизельного палива.

Експлуатація

ВПП стійкий до гранично високих та досить низьких температур. Він використовується при температурі оточуючого середовища від -40°С до +80°С. Монтаж проводу допускається при температурі не нижчій -15°С. У іншому випадку провід необхідно попередньо підігріти.

Мінімальний радіус вигину при монтажі має бути не менше 10-кратного зовнішнього діаметру проводу.

Тривало допустима температура нагріву жил при експлуатації +70°С.

Строк служби проводу складає не менше 6 років. Гарантійний термін експлуатації 2 роки.

На сайті ТОВ «ЄВРОПАН» представлені водопогружні проводи ВПП и ВПВ різноманітних типорозмірів. Вони мають значну кількість різновидів та відрізняються один від одного за формою, перерізом та потужністю. Для того аби зробити правильний вибір, передусім слід правильно визначити необхідний діаметр. Адже чим вища потужність, тим товстішим має бути виріб. У випадку якщо Вам потрібна допомога при виборі проводу, наші менеджери готові проконсультувати Вас та підібрати оптимальне рішення, виходячи з технічних вимог. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію, що допомагає їм надавати максимально детальні відповіді на найскладніші запитання клієнтів.

Уся наша продукція сертифікована згідно з законодавством України і відповідає високим вимогам безпеки. Кабельний завод «ЄВРОПАН» є безпосереднім виробником і пропонує своїм клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості.

Читати повністю
Номенклатура і маса-габаритні характеристики

Виберіть номінальну напругу, кВ

Номінальний переріз струмопровідної жили, мм2 Зовнішній діаметр, мм Розрахункова маса 1 км
проводу, кг
1,5 5,4 34
2,5 6,0 48
4,0 6,6 64
6,0 7,1 83
10 9,1 142
16 10,0 199
25 11,7 298
35 12,9 395
50 14,8 541
70 16,4 724
Київ, 04080, вул. Кирилівська, 86
info@europan.ua
Розгорнути картуЗгорнути карту
Вгору