Про нас

Завод «ЄВРОПАН» є виробником кабельно-провідникової продукції та розташований у серці України – місті Києві. Зручне розташування дозволяє заводу максимально оперативно постачати продукцію власного виробництва у будь-який куточок України.

Кабельний завод «ЄВРОПАН» відносно молодий, заснований у 2014 році. Проте за досить короткий час його виробничі можливості були виведені на достойний рівень, що дозволило забезпечити постачання кабельно-провідникової продукції на найбільші об'єкти країни.

Динамічний і стрімкий розвиток заводу дозволив опанувати системне виробництво широкого асортименту продукції різноманітного призначення: кабель силовий, кабель і провід для повітряних ліній електропередачі, кабель контрольний, установочні проводи та шнури. 

Про насПро нас

Керуючись потребами Замовника, керівництво заводу прийняло рішення про постійний жорсткий контроль якості продукції, що виготовляється. Саме тому уся кабельно-провідникова продукція заводу «ЄВРОПАН» під “TM EUROPAN CABLE” пройшла добровільну сертифікацію у відповідних державних органах, що підтверджують видані сертифікати відповідності державного зразка, які у свою чергу підтверджують відповідність продукції вимогам законодавства і технічної документації (ГОСТ, ДСТУ). Жорсткий контроль якості продукції обумовив необхідність впровадження на підприємстві інтегрованої системи менеджменту на основі міжнародних стандартів ISO. Функція контролю якості кабельно-провідникової продукції покладена на власну акредитовану лабораторію, що випробовує та перевіряє 100% продукції на відповідність заявленим характеристикам, про що складає протокол випробувань.

Високотехнологічне обладнання європейських виробників дозволяє нашому підприємству виготовляти продукцію максимально швидко, дотримуючись при цьому вимог якості. 

Про насПро нас
Слід відзначити, що використання під час виробництва у якості сировини виключно первинних матеріалів — катанки мідної і алюмінієвої, кабельних пластикатів та поліетиленів, дозволило нашому підприємству досягнути максимально високої продуктивності з дотриманням усіх вимог технологічного процесу, що безумовно позитивно позначилось на якості продукції.
Про насПро нас
Колектив кабельного заводу «ЄВРОПАН» — це висококваліфіковані професіонали, що впораються з виробничим завданням будь-якої складності. Саме тому наш завод ніколи не зупиняється на досягнутому і постійно намагається впроваджувати у виробничий процес новації, які користуються споживчим попитом: це і нові види продукції, і зручна упаковка, і пометрова мітка на продукції з зазначенням торгівельної марки та маркорозміру.

Про нас

Наша мета – забезпечити максимально широке коло споживачів якісною та безпечною кабельно-провідниковою продукцією. У зв’язку з цим керівництво підприємства прийняло рішення застрахувати усю свою продукцію, що забезпечить нашим споживачам додаткові гарантії якості та надійності.

За темпами росту об’ємів виробництва підприємство значно випереджає середньогалузеві показники. Протягом кількох років «ЄВРОПАН» — лідер з постачання продукції на об’єкти України, а також неодноразово здійснював постачання продукції у країни СНД і Євросоюзу. Продукція заводу «ЄВРОПАН» – це європейська якість за доступною ціною.

Також керівництво і співробітники заводу активно беруть участь у соціальному житті міста: приймають участь у культурних заходах, сприяють розвитку спорту, підтримують ветеранів та надають спонсорську допомогу.

Київ, 04080, вул. Кирилівська, 86
info@europan.ua
Розгорнути картуЗгорнути карту
Вгору