ВПВ

ТУ У 27.3-39543889-005:2019; ДСТУ IEC 60502-1:2009
  • ВПВ – це провід з мідними жилами, ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.
  • Застосовується для розподілення енергії на номінальну змінну напругу 660 В частотою 50 Гц для експлуатації у фіксованому стані при тривалій роботі водопогружних електродвигунів у воді артезіанських свердловин під тиском 7,09·106 Па.
  • Використовується для приєднання пристроїв, що розташовані у воді (приміром, погружних насосів у свердловинах). Тиск, який витримують проводи дозволяє застосовувати їх не лише у криницях, але і у артезіанських свердловинах, глибиною понад 30 м. Також вони застосовуються у шахтах для відкачування затоплених ділянок лав.
  • Провід ВПВ з полівінілхлоридною оболонкою відрізняється від проводу ВПП з оболонкою зі світлостабілізованого поліетилену, меншою стійкістю до солоної морської води, але більшою стійкістю до світла.
Мінімальний термін служби 6 років
Гарантійний строк експлуатації 2 роки
Мінімальний радіус вигину, Dн 10 × Dн
Діапазон температур монтаж: до -15°С
експлуатація: від -40°С до +50°С
Розшифрування проводу ВПВ

Мідна жила у маркуванні проводу не позначається;

В – водопогружний;

П – ізоляція з поліетилену;

В – оболонка з полівінілхлоридного пластикату.

Конструкція
Жили: мідні, багатодротові (клас 2 ДСТУ EN 60288)
Ізоляція: поліетилен, оболонка – полівінілхлоридний пластикат
Броня: немає
Кількість жил Номінальний переріз струмопровідних жил, мм2
1 1,5 - 70
Пожежна безпека
  • ДСТУ 4809:2007
  • ВПВ – ПБ 1ХХХХХХХХ
Сертифікати
Докладний опис

ВПВ – це провід з мідними жилами, ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату. Застосовується для розподілу енергії на номінальну змінну напругу до 660 В частотою 50 Гц для експлуатації у фіксованому положенні при тривалій роботі водопогружних електродвигунів у воді артезіанських свердловин під тиском 7,09·106 Па.

Сфера застосування

ВПВ належить до так званих водопогружних проводів, що не «бояться» води та є стійкими до механічних пошкоджень і підвищеного робочого тиску. Слугує для підключення електрообладнання у воді та відрізняється відмінними водоблокуючими характеристиками.

Водопогружний провід ВПВ призначений лише для фіксованого монтажу і використовується для роботи насосів, що слугують для відкачування води. Розрахований для тривалої роботи під водою: в артезіанських свердловинах глибиною понад 30 м під тиском 7,09·106 Па, у криницях, річках, басейнах, а також у шахтах для відкачування води з затоплених ділянок лави.

ВПВ також може використовуватися для приєднання дренажних механізмів і бурильного обладнання. І не застосовується у рухомих підводних двигунах артезіанських свердловин.

Провід відрізняється високою міцністю ізоляційного матеріалу, здатен протистояти несприятливому впливу води, гнучкий, морозостійкий, а також абсолютно водонепроникний.

Конструкція

ВПВ – це одножильний провід. В основі його конструкції струмопровідна жила скручена з мідного дроту 2 класу гнучкості (клас 2 ДСТУ EN 60288). Переріз струмопровідної жили варіюється від 1,5 до 70 мм2. Ізоляція жил виконана з поліетилену, а оболонка – з полівінілхлоридного пластикату.

Конструктивно ВПВ дуже подібний до іншого водопогружного проводу ВПП. Відмінність між ними полягає у матеріалі оболонки. Міцна ПВХ-оболонка робить ВПВ більш жорстким. Такі проводи вважаються надійнішими, проте можуть використовуватися при температурі не вищій +50°С, тоді як ВПП використовують при покажчику до +80°С.

Експлуатація

Температурний діапазон експлуатації ВПВ знаходиться у межах від -40°С до +50°С. Монтаж без попереднього підігріву проводу допускається при температурі не нижчій -15°С.

Радіус вигину ВПВ при монтажі має бути не менше 10-кратного зовнішнього діаметру проводу.

Тривало допустима температура нагріву жил при експлуатації  +70°С.

Дотримання вищезазначених параметрів забезпечують проводу тривалу та надійну службу. Строк якої становить не менше 6 років з моменту виготовлення та залежить від умов роботи. Так, наприклад, при високій температурі ресурс проводу скорочується і це необхідно враховувати, використовуючи ВПВ. Гарантійний термін експлуатації проводу 2 роки.

На сайті ТОВ «ЄВРОПАН» можна підібрати і купити оптом водопогружні проводи ВПП і ВПВ, а також іншу кабельно-провідникову продукцію. Кабелі силові, гнучкі, контрольні, проводи та шнури різноманітного призначення – ось далеко не повний перелік продукції, представленої на нашому сайті. Уся наша продукція сертифікована згідно з законодавством України та відповідає міжнародним стандартам якості. Купуючи у виробника, Ви отримуєте мінімальні ціни, швидку та зручну доставку по всій території України та країни СНД. А також консультацію менеджерів з продажу щодо будь-яких організаційних та технічних питань.

Читати повністю
Номенклатура і маса-габаритні характеристики

Виберіть номінальну напругу, кВ

Номінальний переріз струмопровідної жили, мм2 Зовнішній діаметр, мм Розрахункова маса 1 км
проводу, кг
1,5 5,4 42
2,5 6,0 57
4,0 6,6 74
6,0 7,1 95
10 9,1 160
16 10,0 220
25 11,7 323
35 12,9 423
50 14,8 573
70 16,4 761
Київ, 04080, вул. Кирилівська, 86
info@europan.ua
Розгорнути картуЗгорнути карту
Вгору