В рамках благодійного проєкту “Об’єднані заради перемоги”, учасником якого є Київський кабельний завод “ЄВРОПАН” завершено перший етап будівництва 3D будинку в місті Ірпін ь. На цей інноваційний для українського ринку будівництва проект компанією було надано кабельно-провідникову продукцію Київського кабельного заводу “ЄВРОПАН”, що в повній мірі відповідає сучасним стандартам і вимогам до кабельно-провідникової продукції та може використовуватись у 3D будівництКабельно-провідникова продукція заводу «ЄВРОПАН» — застосування у сучасних технологіях 3D будівництва!ві.

Даний 3D проект житлового будинку для сім’ї загиблого воїна,  було укомплектовано кабельною продукцію, для забезпечення підключення до централізованої електромережі, а також для розведення електричних магістралей для функціонування електрики в приміщенні взагалі. Комплектація також включає всю необхідну електрофурнітуру: вимикачі, розетки, реле напруги та обмежувачі перенапруги, щитове обладнання, системи прокладання кабелю та проводу, а також блискавкозахист.

Для ознайомлення з кабельно-провідниковою продукцією переходьте за посиланням https://europan.ua/produkciya/

Щоб забезпечити безпечну та ефективну експлуатацію будинку, кабельно-провідникова продукція яка використовується в 3D будуванні повинна відповідати наступним вимогам:

Відповідність стандартам безпеки: Продукція повинна відповідати національним та міжнародним стандартам безпеки та електротехнічним нормам. Це важливо для запобігання пожежам та нещасним випадкам у будівлі.

Стійкість до зовнішніх факторів: Кабелі та провідники повинні бути стійкими до впливу навколишнього середовища, включаючи вологість, температурні зміни та хімічні реагенти.Кабельно-провідникова продукція заводу «ЄВРОПАН» — застосування у сучасних технологіях 3D будівництва!

Гнучкість та легкість монтажу: Для зручного використання у будівництві 3D кабелі повинні бути гнучкими та легкими для монтажу, особливо в умовах, де потрібно створювати складні електричні мережі.

Відповідність потребам системи автоматизації: У багатьох будівлях 3D використовують системи автоматизації та “розумний будинок”. Тому кабелі повинні забезпечити можливість функціонування таких ситем і забезпечувати передачу даних та керування.

Висока якість провідників: Кабелі та провідники повинні мати високу провідність та ефективну передачу електроенергії, оскільки будівлі 3D можуть бути оснащені різними сучасними електроприладами та системами.

Продукція заводу “ЄВРОПАН” повністю відповідає всім зазначеним вимогам та стандартам та вже використовується в першому в Україні 3D будинку.

Якщо бажаєте купити кабель, залишайте заявку на сайті https://www.karatltd.com.ua/  і з вами зв’яжуться менеджери в найближчий час! Ціни на продукцію вас приємно здивують. 

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наша продукція відповідала сучаним новітнім технологіям будівництва.