Розетки та вимикачі для прихованого типу монтажу відрізняються естетичним зовнішнім виглядом та максимально широким асортиментом. А величезний вибір їх форм, розмірів та матеріалів дозволяє перетворити електрику як на абсолютно непомітну деталь, так і на стильний акцент будь-якого інтер’єру. Вони не привертають увагу та виглядають акуратно і витончено, а тому найбільш часто використовується в квартирах, будинках, офісах, готелях та інших комерційних приміщеннях.

Компанія Schneider Electric пропонує 7 серій аксесуарів електромонтажного обладнання для прихованого монтажу, що вирізняються елегантністю, насиченістю кольорів і широким функціоналом. У пропозиції представлені продукти, які пасуватимуть до ретро, еко, індустріального чи сучасного інтер’єру, а тому кожен зможе знайти свої ідеальні аксесуари.

Asfora

Електромонтажне обладнання Asfora – це класична форма вимикачів та розеток високої якості за привабливою ціною. 6 кольорів, 36 колірних поєднань, 70 корисних функцій, елегантні рамки та легкий і безпечний монтаж. Вироби виготовляються з матеріалів підвищеної стійкості до ультрафіолетового випромінювання, що гарантує довший термін служби та захист від знебарвлення.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Асортимент серії включає розетки живлення та зв’язку (USB, RJ45, TV/R/SAT, розетки для колонок), вимикачі світла, поворотні димери, перемикачі для керування жалюзі тощо.

Широкий вибір рамок пропонує варіанти від одинарних до шестимісних для горизонтального встановлення та одно-, дво- і тримісні для вертикального розміщення, що дозволяє оптимально організувати простір у домі.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Asfora – це чітке маркування, наявність схеми підключення на механізмах та безрізьбові затискачі, що максимально полегшують монтаж. Високий рівень захисту розеток – IP44, дозволяє їх використовувати у вологих приміщеннях. Нефарбований, однорідний і міцний матеріал робить подряпини на виробах непомітними, а гладка поверхня допомагає підтримувати чистоту.

Якщо Ви цінуєте класичний та елегантний дизайн, високу якість і безпечну установку за привабливою ціною – колекція Asfora призначена саме для Вас!

Leona

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Серія Leona – це бюджетна серія вимикачів та розеток з простим і стриманим дизайном, у білому та кремовому кольорах, що пасуватимуть до будь-якого інтер’єру. Усі рамки мають гладкі закруглені краї та виготовлені зі спеціального вогнетривкого полімеру, стійкого до ударів, механічних деформацій та УФ-випромінювання, завдяки чому навіть під прямими сонячними променями колір виробів роками залишається як новий.

Серія призначена для встановлення як в комерційних, так і в житлових приміщеннях.

Асортимент виробів відрізняється прекрасними технічними характеристиками, доступною ціною та представлений:

  • вимикачами (одно-, дво-, триклавішними, з підсвічуванням і без, для жалюзі та для дзвінка);
  • розетками (силовими з кришками та заземленням і без них, телефонними, комп’ютерними, аудіо, «комп’ютер+телефон», кінцевими та прохідними ТБ-розетками (TV, TV-R, SAT, TV-SAT, TV-R-SAT);
  • рамками (одно-, дво,- три,- чотиримодульними);
  • перемикачами (одно та двоклавішними, перехресними та з підсвічуванням);
  • кнопками («дзвінок», «ключ», у тому числі з підсвічуванням);
  • світлорегуляторами.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Встановлення механізмів у підрозетники здійснюється за допомогою спеціальних супортів на шурупах або розпірних лапках. Проводи надійно кріпляться за допомогою швидкозатискних клем оснащених міцними направляючими. Наявність розділювача оголених кінців кабелю захищає від короткого замикання, кольорове маркування слугує орієнтиром під час підключення механізмів, сильні лапки міцно тримають розетки та вимикачі в стіні, відкриті клемники вже готові до монтажу, а вимикачі поставляються в комплекті з рамками.

Колекція Leona – це традиційно висока якість виконання, лаконічний дизайн, естетичний зовнішній вигляд та широка гамма механізмів економ класу.

Altira

Altira – це серія електромонтажної фурнітури з сучасним дизайном призначена в першу чергу для офісних і комерційних приміщень, що також може використовуватися у житлових будівлях.

Особливістю зазначеної серії є модулі розміром 45х45 мм і рамки у 10 приглушених кольорах. Це і позачасові класичні полярно-білі, і затишні перламутрові, і сучасні напівпрозорі оправи, а також цікаві рішення у стилі металік, що здатні повністю перетворити та підкреслити індивідуальність будь-якого офісу.

Асортимент модульних електромонтажних пристроїв представлений класичними силовими розетками з заземленням, спеціальними розетками для телефонів, інтернету, телевізорів, колонок, вимикачами та світловими роз’ємами в стандартному виконанні або з підсвічуванням, димерами, таймерами, датчиками руху та термостатами.

Призначена в першу чергу для комерційних будівель, серія Altira продумана до дрібниць та включає такі практичні рішення як силові розетки повернуті на 45 градусів. Завдяки такому виконанню розеточні гнізда не бувають перекриті сусідніми вилками і знаходяться у 100% доступі.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Модульна система Altira дозволяє організувати управляння 6 різними функціями з одного місця та розмістити усі зручності на відстані витягнутої руки.

Altira – це безпека, ергономіка, а також зручний та вільний доступ до місць підключення офісної апаратури.

Завдяки використанню технології click з швидкозатикними контактами, розетки та вимикачі колекції Altira дуже прості в установці. Вони добре тримаються на стіні. Завдяки своїм невеликим розмірам, займають мало місця. Їх можна встановлювати щільно один до одного, створюючи ідеальний естетичний ефект і оптимально використовувати простір.

Усі вироби виготовлені з високоякісної сировини, міцні та стійкі до подряпин і тріщин, не вицвітають з роками та надовго зберігають свій первісний колір.

Аксесуари Altira призначені не тільки для настінного монтажу, але й для кабельних каналів, підлогових люків, інсталяційних сервісних стійок, міні-колон і настільних розеткових блоків оригінальної електромонтажної системи для офісів від Schneider Electric – OptiLine 45 і OptiLine 70.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Модульне електромонтажне обладнання Altria – це широкий вибір практичних електронних пристроїв для реалізації усіх необхідних функцій у сучасному офісі.

Sedna Design & Elements

Sedna Design & Elements – це оновлена серія Sedna і одна з перлин колекції для прихованого монтажу Schneider Electric. Ще більше вишуканих електричних вимикачів і розеток, що відображають сучасні тенденції та гарячі тренди в дизайні інтер’єру і створені аби додати йому блиску та елегантності.

Відмінна риса серії – це компактність конструкції і невелика глибина механізму (24 мм), що легко встановлюється в монтажні коробки.

Колекція представлена двома лініями – Design і Elements, що дозволяють вільно комбінувати рамки та механізми відповідно до стилю та вподобань клієнтів і допасувати їх до будь-якого інтер’єру.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Лінія Sedna Design – це сучасна і вишукана обробка у 4 кольорах (білому, бежевому, срібному алюмінієвому і чорному антрациті) з делікатними контурами і шовковисто гладким покриттям.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Лінія Sedna Elements – це витончене поєднання плоских і округлих форм та текстура, що виглядає як дерево, камінь, метал і скло.

Імітація дерев’яних текстур представлена варіантами венге та береза, кам’яних – бетон і шифер, металевих – алюміній і золото, а рамки у вигляді скла доступні у білому, димчастому і чорному кольорах.

Кольори механізмів виконані у трьох варіантах: венге, береза та матовий алюміній. Усі рамки, від одинарної до п’ятимісної, доступні у всіх варіантах обробки та можуть комбінуватися з будь-яким механізмом.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Вироби серії забезпечують простий, швидкий та безпечний монтаж завдяки безрізьбовими клемам, чіткій схемі підключення нанесеній на механізм, наявності 8 монтажних точок, 2 вирізів з обох боків супортів (для легкого з’єднання кількох елементів), 4 отворам для гвинтів (аби повертати пластину в будь-якому напрямку і компенсувати криво встановлені монтажні коробки) та системі адаптації до стіни (задля ідеального прилягання навіть якщо коробка встановлена не ідеально врівень зі стіною).

Повністю симетрична конструкція дозволяє монтувати рамки вертикально і горизонтально. А їх конструкція розроблена таким чином щоб мінімізувати кількість осідаючого пилу. Краї рамок серії Sedna Design & Elements закруглені та загнуті до стіни, а глянцевий матеріал відрізняється не лише приємним зовнішнім виглядом, а й антистатичними властивостями.

Рамки Sedna Design і Sedna Elements можна встановлювати скрізь, де потрібен підвищений ступінь захисту від проникнення води і вологи та використовувати разом з механізмами зі ступенем захисту IP44.

Серія представлена вимикачами та світлорегуляторами, вимикачами для керування жалюзі та готельними вимикачами, термостатами та розетками, у тому числі у версії з підвищеною герметичністю, подвійними розетками та розетками для мультімедіа, а також USB розетками з підставкою для телефона.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Усі аксесуари серії Sedna Design & Elements відрізняються підвищеною стійкістю до УФ-променів та зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Якщо ви шукаєте елегантні та комфортні речі, з індивідуальністю та стилем тоді серія Sedna Design & Elements саме для Вас!

Odace

Odace – це сучасна та інноваційна серія вимикачів та електричних розеток з оригінальним дизайном круглої форми, що включає три лінійки продуктів: Odace Style, Odace Touch і Odace You.

Odace Style – це насичені кольори, екологічні матеріали і практичні рішення. Рамки Odace Style мають широку функціональність та включають вироби з підставкою для зарядки телефону, гачком для кухонного рушника чи комплекту ключів та універсальним затискачем для списку покупок або фотографій. Odace Style – це максимальна зручність у повсякденному житті. А ще 9 різноманітних кольорових рішень на будь-який смак, які легко можна змінювати відповідно до свого настрою!

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Odace Touch – це натуральні матеріали та неповторний тактильний досвід. Рамки виготовлені зі справжнього дерева та фактурного металу і вражають сучасним і цікавим дизайном та поєднанням різних матеріалів і методів обробки.

Механізми серії представлені у 2 кольорах: білому і алюмінієвому.

Для механізмів білого кольору передбачені рамки білого, прозорого білого, бронзового, сталевого кольорів, а також галактичний камінь і північне дерево.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Для пристроїв алюмінієвого кольору доступні рамки: алюміній, нержавіюча сталь, сланець та дерево венге.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Odace You – це прозорі рамки, які дозволяють персоналізувати свій інтер’єр та допасувати їх до будь-якого приміщення.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Усі декоративні рамки з кількістю постів від 1 до 4, призначені для вертикального та горизонтального встановлення. А асортимент серії представлений вимикачами, кнопками, димерами, детекторами руху та присутності, терморегуляторами, розетками, термостатами, вимикачами для керування жалюзі тощо.

Якщо ви шукаєте аксесуари, які сміливо поєднують насичені кольори та унікальний круглий дизайн з функціональністю – серія Odace стане для вас ідеальним вибором.

Merten

Колекція Merten відрізняється особливою структурою. До неї належать три групи виробів Merten: System M, Antique, D-Life, що відрізняються параметрами та формою рамок. А принцип сумісності механізмів з рамками різними за формою, кольором, розміром та призначенням забезпечує максимальну свободу вибору і допомагає втілити будь-яку фантазію.

Merten System M

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Merten System M – це ексклюзивне електромонтажне обладнання доступне в різних кольорах, матеріалах і версіях.

Основою Merten System M є механізми 5 кольорів: активно-білий (з антибактеріальною поверхнею), полярно-білий, бежевий, алюміній та антрацит, що поєднуються з рамками 6 різних серій, які належать до групи System M.

Рамки M-Plan групи System M відрізняються чіткістю та правильністю ліній і є ідеальним вибором для поціновувачів стриманого дизайну. Представлені 5 кольорами: білий, активний білий, кремовий, алюміній і антрацит.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Рамки M-Pure – це найсучасніша версія серії System M, створена для шанувальників стриманого мінімалістичного дизайну та чітких ліній. Виконана з білого та кольорового пластику у 4 кольорах: активний білий, полярний білий, алюміній і антрацит.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Рамки M-Pure Décor групи System M – це лінійка витончених рамок, оздоблених натуральними матеріалами товщиною 1 мм. Нержавіюча сталь, дерево та камінь – призначені для стильних інтер’єрів та сучасного дизайну.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Рамки M-Elegance скло групи System M виконані з високоякісного декоративного скла та відрізняються елегантними контурами і витонченим дизайном.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

M-Elegance метал – це колекція рамок з металу різних відтінків.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

А рамки M-Elegance дерево виготовлені з масиву натурального дерева.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Merten System M – це дизайн, технологія, інтелект та нескінченні можливості комбінування.

Merten Antique

Серія Antique – це перлина колекції Merten, втілення розкішного дизайну для класичних інтер’єрів. Вона прикрашає палаци шейхів, кабінети глав держав та президентські номери готелів, а розкішні матеріали підкреслюють статус інтер’єру. Аксесуари виготовлені з натуральної латуні, що патинується вручну або покривається тонким шаром 24-каратного золота, та пластику теплих бежевих і коричневих відтінків.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Merten D-Life

Серія D-Life – це стильні кольори, натуральні матеріали та сучасний дизайн.

D-Life пластик. Модельний ряд виробів із пластику представлений у 4 кольорах: лотос, сахара, антрацит, нержавіюча сталь та білий.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

D-Life скло та камінь. Модельний ряд рамок зі скла та каменю представлений у 3 кольорах: білий кристал, чорний онікс та базальт. Це натуральні та екологічно чисті матеріали, що в результаті особливої обробки стали унікальним елементом естетики.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

D-Life метал – це неймовірно стильна палітра металевих відтінків представлена у 3 кольорах: нікель, шампань та мокко.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Серія Merten включає понад 150 функціональних можливостей: вимикачі, електричні розетки, системи керування освітленням, температурою, сигналізацією, жалюзі та рулонними шторами, а також продукти для готелів та лікарень.

Merten – це найширша спеціалізована серія електромонтажного обладнання від Schneider Electric, що передбачає широкий вибір оздоблення та кольорів і забезпечує повну модульність, адже кожен з механізмів Merten можна комбінувати з будь-якою рамкою.

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Unica New

Електромонтажне обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric

Наш огляд був би не повним якби ми не згадали одну з найпопулярніших серій розеток та вимикачів від Schneider Electric – Unica New.

Unica New – це електроустановчі аксесуари з унікальним дизайном, високоякісним покриттям, широкою палітрою кольорів та значним переліком функціональних можливостей. Представлена двома варіантами дизайну рамок Unica Studio і Unica Pure. З детальним оглядом особливостей, кольорових рішень та асортиментом серії можна ознайомитися у нашій попередній публікації.

Післямова

Як бачимо, вибір електромонтажного обладнання для прихованого монтажу від Schneider Electric вражає своїм різноманіттям, практичністю та оригінальністю. І здатний задовольнити навіть найвибагливішого споживача.

Серії Asfora та Leona відрізняються класичною формою, високою якістю виконання та належать до бюджетного сегменту виробів.

Atira – ідеально підходить для офісних приміщень.

Врізні розетки та вимикачі колекції Sedna Design & Elements захоплюють широким вибором колірних поєднань і сучасним стилем.

Серія електромонтажного обладнання Odace характеризується унікальною круглою формою та трьома типами рамок з прозорих, натуральних та яскраво-кольорових матеріалів.

Аксесуари Merten являють собою втілення технологій та дизайну, що включають понад 150 функціональних можливостей, 10 серій рамок та є найширшою серією Schneider Electric.

А серія Unica New вирізняється цікавими дизайнерськими елементами, інноваційною конструкцією супортів, покращеною системою кріплення та новими можливостями монтажу. Представлена 2 типами рамок і 26 колірними варіантами виконання, включаючи рамки виготовлені з натурального каменю, дерева, каучуку, металу та скла.

Тож у такому широкому асортименті аксесуарів для електромонтажу кожен зможе знайти щось для себе!