Серія Unica New компанії Schneider Electric – це модернізована лінійка електрофурнітури з широким спектром функцій та унікальним дизайном у різноманітній палітрі кольорів та текстур, що гармоніює з будь-яким інтер’єром і надає йому вишуканості. Нові кольори, матеріали, оновлені форми у поєднані з високою функціональністю, максимальною простотою встановлення та готовими рішеннями для розумного дому ідеально пасуватимуть як до житлових приміщень, так і до інтер’єрів офісів і адміністративних будівель, виконаних у різних стилях.

Розетки та вимикачі Unica New представлені двома варіантами дизайну рамок: Unica Studio та Unica Pure. А родзинкою серії є їх текстурне та кольорове розмаїття.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Рамки Unica Studio – це моделі квадратної форми з заокругленими кутами й великою квадратною клавішею, виготовлені з трьох різних матеріалів і текстур: Studio, Studio Color і Studio Metal.

Unica Studio – це монолітні рамки у 4 основних кольорах: білому, бежевому, антрацит і алюміній, призначені для сучасних та класичних інтер’єрів. Клавіші також доступні у чотирьох класичних кольорах, що дозволяє поєднувати кожну рамку з механізмами певного кольору.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!Unica Studio Color – це 9 стриманих та динамічних відтінків, які можна підібрати до будь-яких меблів чи шпалер. Рамки складаються з передньої кольорової і задньої (білої, бежевої або антрацитової) панелей, що вдало поєднуються між собою і дають простір для творчості.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!Unica Studio Metal – це витончена елегантність з металевою поверхнею у 5 унікальних кольорах (бронза, нікель, хром, золото та мідь). Рамки Studio Metal ідеально пасують для оформлення стильних приміщень. Їх текстура не має аналогів, вона шорстка та виконана способом гранульованого карбування. На такій поверхні не залишаються подряпини та відбитки пальців, а дотик залишає незабутні відчуття. Задню панель рамок виконано у двох варіантах – білому та антрацит.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Рамки Unica Studio ідеально пасують до класичних світлих стін, дозволяють створювати виразні та яскраві акценти в темних та монохромних приміщеннях і додають інтер’єру стилю та затишку.

Інший різновид рамок оновленої серії – Unica Pure. Це розкішні рамки квадратної форми з гострими кутами виконані з натурального каменю, дерева, каучуку, металу та скла. Асортимент виробів покликаний створити справді витончену атмосферу та додати приміщенням неповторного шарму. Задня панель рамок Unica Pure також виконана у двох кольорах – білому та антрацит і дозволяє створювати ефектні поєднання.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Оновлена серія Unica New вирізняється не лише примітними дизайнерськими елементами, а й інноваційним функціоналом. Вона виконана з урахуванням потреб електриків і дизайнерів. Доступні кнопки фіксаторів, розетки зі швидкозатискними клемами, додаткове місце для проводки, модульна конструкція переважної більшості моделей, сумісність з попередніми версіями Unica, а також новий розмір задньої частини панелі, що дозволив фіксувати механізми безпосередньо на кабель-канал, – усі ці інноваційні переваги суттєво полегшили та пришвидшили встановлення електроустановчих виробів та відкрили перед фахівцями та користувачами нові можливості.

Unica New – це унікальні супорти, модульні вимикачі та розетки, а також широкий діапазон механізмів (як з супортом, так і без нього) і аксесуарів.

До механізмів без супорта відносяться модулі вимикачів, перемикачів, розеток, термостати, таймери, датчики руху, терморегулятори, індикатори для приміщень тощо. Вони можуть монтуватися в двомодульний, тримодульний та чотиримодульний супорт, що постачається окремо, а серія Unica New – єдина колекція, в якій можлива подібна установка. Для цього передбачені рамки відповідного формату.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Нова конструкція супортів має:

  • більші розміри й жорсткість, що забезпечують додаткову міцність та надійне кріплення механізмів;
  • отвори для болтів, що дозволяють обертати супорт у будь-якому напрямку аби скорегувати положення установлювальних коробок;
  • систему «хвіст ластівки», що дозволяє вирівнювати механізми один щодо одного;
  • а також інтуїтивно зрозумілу форму отворів.

Оновлена лінійка вимикачів вирізняється різноманіттям та варіативністю виконання. Тут представлені вимикачі з підсвічуванням, кнопкові вимикачі, перемикачі, перехресні перемикачі, двополюсні вимикачі, термостати, світлорегулятори, терморегулятори теплої підлоги, таймери, датчики руху, вимикачі для жалюзі та компактні карткові вимикачі. Прилади забезпечать приємну домашню атмосферу, високий рівень енергоефективності, зручності та безпеки.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Розетки серії Unica New – це:

  • зменшена глибина встановлення і відповідно додатковий простір для прокладання проводки;
  • швидкозатискні клеми та кольорові затискачі для швидкого встановлення і надійного кріплення,
  • великий діаметр отворів кабельних входів та конусоподібна форма задля легкого введення навіть грубих кабелів,
  • помітні канавки для простого зняття механізмів з супорта та демонтажу лицьової панелі,
  • вбудовані шторки для захисту від випадкового дотику і потрапляння сторонніх предметів.

Шалено унікальна Unica New – оновлена серія електроустановочних пристроїв від Schneider Electric!

Серія охоплює усі типи розеток одинарні, подвійні і багатопостові та передбачає механізми підключення для кожного типу розеток домашнього чи промислового використання: силових, комп’ютерних, телекомунікаційних, USB, RJ45, TV, TV/FM тощо. А спеціальні розробки для офісів, комерційних та адміністративних будівель, лікарень і готелів виготовлені з урахуванням специфічних вимог до електроустановочних виробів ідеально підходять для використання у зазначених сферах.

Unica New – це покращена конструкція системи кріплення механізмів на супорті, електрична схема вказана на задній панелі механізму, продумані рішення та швидкий і зручний монтаж. Серія забезпечує усі основні функції комфорту, пропонує широкий вибір оправ і довершений стиль та поєднує сучасний дизайн і передові технології, здатні задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Замовити розетки та вимикачі Unica New за найкращими цінами у офіційного дистриб’ютора Ви можете за телефонами: +38 (044) 501-28-55, +38 (050) 501-28-55.