Шановні, Клієнти та Партнери, вітаємо вас з прийдешнім святом – Днем захисників і захисниць України. Цього ж дня в країні також відзначають День українського козацтва, річницю створення УПА та свято Покрова Пресвятої Богородиці.

14 жовтня – особлива дата для нашого народу – нащадків всесвітньовідомих і оповитих легендами козаків, що володіли неперевершеною бойовою майстерністю та під покровом Пресвятої Богородиці виборювали свободу і волю нашої Батьківщини.

Пресвята Богородиця з найдавніших часів традиційно вважається покровителькою саме українського війська, а Українська повстанська армія, в часи Другої світової війни, відстоювала національні інтереси та боролась за Незалежність України.

З Днем захисників і захисниць України!

Сьогодні хоробрі сини і доньки України, як і наші славетні пращури, боронять рідну землю, захищають державний суверенітет та стоять на захисті української культури, мови і звичаїв.

Цьогоріч вони зустрінуть своє свято на полі бою, а ми низько вклоняємося кожному, хто став на захист Батьківщини та виборює мир для майбутніх поколінь. Ми молимося за вашу безпеку, вшановуємо звитягу та подвиги і згадуємо тих, хто віддав життя боронячи нашу Незалежність!

Щиро дякуємо усім, хто невтомно працює у волонтерських пунктах, гуманітарних місіях та підтримує збройні сили нашої держави, наближаючи таку бажану Перемогу.

Зичимо нашим воїнам залізного здоров’я, незламної сили, відваги, мужності, потужного озброєння та мудрого керівництва. І дякуємо за ЗСУ за кожний новий день!

Слава Україні!