Випробувальна лабораторія кабельно-провідникової продукції ТОВ «ЄВРОПАН» – створена забезпечити високу якість та безпеку Вашої продукції.

Шановні партнери та клієнти, хочемо поділитися з вами чудовою новиною.

В структурі Товариства з обмеженою відповідальністю «ЄВРОПАН» створена акредитована випробувальна лабораторія кабельно-провідникової продукції, дроту мідного та алюмінієвого!

Сьогодні виробники та покупці кабельно-провідникової продукції все більше усвідомлюють необхідність перевірки якості та відповідності кабелів і проводів відповідним стандартам та специфікаціям. Адже від цього залежить безпека використання виробів, їх ефективна робота та тривалий строк служби. Результати випробувань вказують на відповідність кабелів, проводів та дроту стандартам і нормам, що постійно вдосконалюються і дозволяють запобігти ризикам і загрозам безпеці життя людей, уникнути тривалих простоїв, витрат на ремонт, обслуговування та заміну кабельно-провідникових виробів, а виробникам – підвищити цінність своїх продуктів на ринку, виділитися серед конкурентів та перевірити якість випробувань внутрішніх лабораторій контролю якості кабельно-провідникової продукції.

Випробувальна лабораторія є самостійним, незалежним і неупередженим структурним підрозділом ТОВ «ЄВРОПАН» та являє собою сучасний випробувальний центр, що спеціалізується на проведенні якісного і безпечного тестування продукції, пов’язаної з виробництвом кабелів, проводів та мідного і алюмінієвого дроту.

Випробувальна лабораторія ТОВ «ЄВРОПАН» акредитована Національним Агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025: 2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC17025:2017, IDT) «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», що підтверджено атестатом акредитації від 26. 06. 2023 р. № 202327

Лабораторія ТОВ «ЄВРОПАН» оснащена сучасним професійним випробувальним обладнанням, що дозволяє проводити випробування кабельно-провідникової продукції на механічну міцність, електричну провідність, діелектричну стійкість, пожежну безпеку, відповідність конструктивних параметрів і розмірів, опір ізоляції та опір провідника, виконувати спектральний аналіз мідної катанки і проволоки, а також перевіряти багато інших важливих параметрів. Ми працюємо з клієнтами з різних галузей та застосовуємо методи випробувань, що відповідають міжнародним і національним стандартам та гарантують якісні і достовірні результати. А наша досвідчена команда експертів володіє ґрунтованими знаннями не лише методів тестування, а й галузей, які ми обслуговуємо та стандартів, які впроваджує кожна з них. Ми розуміємо як застосувати правильні методи тестування відповідно до галузевих стандартів для отримання точних результатів та інтерпретувати отримані дані.

Якщо ви прагнете підвищити довіру замовників до кабельно-провідникової продукції та гарантувати високий рівень якості і безпеки виробів на вітчизняному і світовому ринках, або ж просто пересвідчитися у якості, відповідності і функціональності придбаного кабелю, проводу або дроту, випробувальна лабораторія ТОВ «ЄВРОПАН» пропонує широкий спектр випробувань кабельно-провідникової продукції і методів тестування, високу якість лабораторних досліджень і тестового обладнання та задоволення ваших конкретних вимог.

Щоб дізнатись більше перейдіть за посиланням і заповніть форму для зворотного зв’язку і ми неодмінно зв’яжемось з вами!