Серія електромонтажного обладнання Valena відомого французького виробника Legrand – це серія вимикачів, розеток та рамок у дуже класичному стилі, що відмінно підходять до будь-якого інтер’єру.

До серії входять: вимикачі, перемикачі, розетки, світлорегулятори, розетки RJ45, телевізійні, телефонні та інформаційні розетки, система звукової трансляції, механізми керування жалюзі, датчики руху та інші пристрої в елегантному виконанні.

У 2016 році компанія Legrand випустила продовження серії Valena під назвою Valena Life та Valena Allure, після чого класичну серію почали називати Valena Classic.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Valena Classic

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!Механізми пристроїв Valena Classic представлені у трьох основних кольорах: білий, слонова кістка та алюміній. Вони відмінно поєднуються із різноманітними кольоровими рамками та створюють неповторний стиль.

Конструкція механізмів забезпечує простоту встановлення та легке центрування декількох механізмів в ряд. Оснащені міцним металевим супортом, універсальними гвинтами, автоматичними клемами для швидкого та безпечного підключення кабелю, прихованими захватами, що не травмують пальці, терміналами для підключення провідників розташованими на одному рівні, можливістю заміни ламп індикатора без демонтажу механізму і нанесеною електричною схемою для уникнення помилок при підключенні. Механізми Legrand – безпечні, надійні та перевірені часом рішення, що допомагають економити час і досягати ідеального результату.

Клас захисту виробів серії IP20 та IP44. Колекція Valena Classic пропонує повний асортимент вологозахищених рамок та розеточних блоків з відкидною кришкою і захисними шорками для безпечного використання у ванній кімнаті та кухні.

Переважна більшість рамок серії представлена у варіантах від 1 до 5 постів призначених для вертикальної і горизонтальної установки. Усі рамки поділяються на колекції в залежності від їх поєднання з різними кольорами механізмів.

У різний час в колекції з’являлися нові та знімалися з виробництва неактуальні рамки, на даний момент виробник пропонує 16 різних кольорів рамок серії Valena Classic.

Колекція Класика – це втілення нового погляду на класичні рішення, чіткі лінії та стримані кольори: білий, білий/кристал, білий/срібний штрих, перловий та гусячі лапки.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Колекція Атмосфера – це елегантність, функціональність та стримані теплі відтінки для створення затишної атмосфери: слонова кістка, слонова кістка/золотий штрих, матове золото/золотий штрих, золото бароко і тоноване дерево.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Колекція Мода – це сучасний стиль та комбінація фактур дерева і металу: алюміній, алюміній/срібний штрих, алюміній матовий/срібний штрих, алюміній модерн, ноктюрн/срібний штрих і темне дерево/срібний штрих.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Усі механізми постачаються разом з лицьовими панелями, але для кольору «алюміній» компанія Legrand розробила нову концепцію – алюмінієві накладки можна придбати окремо від механізмів. Тож якщо у вас є встановлений механізм із лицьовою панеллю білого кольору або кольору слонової кістки, то її легко можна змінити на нову у кольорі алюміній, не змінюючи при цьому сам механізм. А це, у поєднанні з новою рамкою, дозволить цікаво та сучасно оновити інтер’єр з мінімальними зусиллями і затратами.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Усі вироби Valena Classic виготовлені з негорючого пластику, що не містить ПВХ та галогенів, стійкого до ударів, згинань та ультрафіолетового випромінювання.

Серія Valena Classic відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості, великою різноманітністю механізмів для будь-яких потреб, наявністю значної кількості кольорових рамок, простотою монтажу і високою якістю комплектуючих та збірки.

Valena від Legrand – це широкий спектр можливостей у простих універсальних формах і стриманих кольорах, що дозволяють їй чудово вписатися у будь-який інтер’єр.

Valena Life/Allure

Асортимент лінійки Valena є позачасовим, водночас компанія Legrand продовжує вдосконалюватися і на основі серії Valena розробила нові, унікальні за формою, електромеханічні та електронні рішення: Valena Life та Valena Allure.

Нові серії електроустановочного обладнання Valena Life/Allure – це інноваційний механізм, нові технології, широкий асортимент функцій та традиційно висока якість.

Механізм In’Matic

Вироби оновленої серії оснащені механізмом In’Matic, створеним задля оптимізації електричних характеристик пристроїв та підвищення комфорту встановлення:Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

  • захищені контакти унеможливлюють дотик пальців до струмопровідних частин під час монтажу;
  • великі кнопки розблокування створюють більше комфорту для пальців;
  • ізольований металевий супорт, покритий пластиковим шаром, забезпечує додаткову жорсткість та електробезпеку;
  • захисні шторки, інтегровані у механізм, закривають контакти навіть при знятті лицьової панелі;
  • приховані захвати виключають отримання травм і пошкодження проводів під час монтажу;
  • доступ до тестових точок перевірки напруги тепер можливий без демонтажу пристрою з коробки;
  • точну збірку багатопостових комбінацій забезпечує спеціальний профіль «хвіст ластівки»;

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

  • інформативне маркування;
  • швидка та надійна фіксація лицьової панелі і рамок простим клацанням;
  • захист механізму при транспортуванні і оздоблювальних роботах.

In’Matic – це максимально простий і швидкий монтаж. Достатньо лише закріпити пристрій у коробці, закріпити безгвинтову кришку у механізмі та завершити роботу, зафіксувавши безгвинтову накладну рамку.

Усі механізми Valena In’Matic можуть бути оснащені двома пропозиціями лицьових накладок і рамок: Valena Life або Valena Allure.

Valena Life

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Valena Life – це непідвладна часу класика, лаконічність та виразний дизайн вміщені в конструкцію «квадрат у квадраті».

Valena Life пропонує прості та вишукані елементи обробки, які ідеально впишуться у будь-яке приміщення: перламутровий, білий, слонова кістка, а також креативні принти та яскраві кольори, які додають стилю кожній атмосфері: лазур, теракота, лайм, графіт і антрацит. Крім виразних орнаментів та яскравих акцентів лінійка Valena Life пропонує також цікаві фактури металу і дерева.

Колекція Valena Life представлена 4 варіантами лицьових панелей: білий, слонова кістка, алюміній та антрацит і 13 варіантами декоративних рамок.

Позачасова класика: білий, слонова кістка і перламутровий.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Сміливо виразні: лайм, теракота, лазур, графіт і антрацит.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Дійсно сучасний: мідь, сталь, алюміній, світле дерево і темне дерево.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Valena Allure

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Valena Allure – це ідеальний вибір для інноваційних особистостей. Сміливий дизайн без класичних прямих ліній та гострих кутів, оригінальна кругла форма з вигнутими та делікатними лініями, безліч фактурних нюансів і ювелірна окантовка з натуральних матеріалів.

Колекція Valena Allure чітко виділяється з класичних форм та пропонує витончені, унікально сміливі та природно вишукані види обробки, які дозволять вийти за межі звичайного. А широка гама кольорів та матеріалів відкриває необмежені можливості для самовираження.

Серед палітри відтінків можна знайти варіанти з тисненням і без нього, фантазійні орнаменти і незвичні матеріали з дерева, шкіри, скла, карбону та дзеркал, з бароковими чорними або золотистими візерунками нарцисів. А також вимикачі з практичним та стильним контурним підсвічування клавіш, що дозволяє легко виявити прилад у темряві.

Valena Allure – це 7 кольорів лицьових панелей у кольорах: білий, перловий, слонова кістка, алюміній, полірована сталь, чорна сталь і антрацит та 14 варіанти декоративних рамок.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Класична лінійка серії Valena Allure вирізняється плавністю форм, стриманими кольорами та витонченими візерунками. А рамка округлої форми виконана на контрасті двох матеріалів з затемненими вставками, що створюють ефект огортаючої тіні.

Кольорова гама рамок представлена 7 варіантами: нарцис хром, нарцис золото, перловий, білий, слонова кістка, алюміній і матовий чорний.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Родзинкою лінійки Витончений шик Valena Allure є вишукані натуральні матеріали обрамлені хромованою внутрішньою і зовнішньою металевою окантовкою навколо рамки.

А кольорові рішення пропонують вибір з 7 сучасних кольорів: горіх, полірована сталь, чорна сталь, палацовий мармур, дзеркало, біле скло та шкіра.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Колекція Valena Life/Allure – це більше 150 функцій доступних у 2 варіантах виконання: вимикачі, димери, датчики руху, елементи керування рольставнями, ключові вимикачі, термостати, ТВ-розетки, аудіо/відео-розетки, розетки для передачі даних і телефону, розетки типу A і типу C, USB-розетки для зарядки, технічні сигналізації, звукорозсіювачі, динаміки тощо.

Valena від Legrand – ідеальне рішення будь-де!

Як бачимо серія Valena постійно вдосконалюється та пропонує функціональне розмаїття електроустановочних виробів для різних сфер застосування і широкий вибір кольорових рішень від спокійних класичних тонів із використанням делікатних срібних і золотистих акцентів до яскраво-експресивних кольорів, орнаментів і металевих та деревних текстур.

У колекціях Valena Classic, Valena Life та Valena Allure представлений широкий спектр функцій, що відповідає будь-яким очікуванням, з елегантністю і простотою вписується у будь-яке приміщення у житловому або комерційному секторі та є ідеальним рішенням будь-де!

Завітайте на сайт нашого партнера та ексклюзивного дистриб’ютора ТОВ “Карат ЛТД” щоб дізнатися більше та оформити замовлення.