Офіційному дистриб’ютору Київського кабельного заводу “Європан” ТОВ “КАРАТ ЛТД” – 20 РОКІВ 
Наш офіційний дистриб’ютор, компанія Карат ЛТД сьогодні відзначає своє 20-ти річчя! За довгі роки плідної співпраці з компанією “Карат ЛТД” нам разом вдалося завоювати довіру у близько 7-ми тисяч різних компаній, включаючи великі торгові мережі, промислові підприємства та будівельні компанії.
Ми пишаємося тим, що ми, Київський кабельний завод “ЄВРОПАН” разом з офіційним дистриб’ютором ТОВ “Карат ЛТД” мали можливість успішно реалізувати найбільші та найвідоміші проєкти України.
До наших клієнтів входять будівельні комплекси та житлові об’єкти, такі як ЖК “Лавровий” у м. Рівне, ЖК “New York Towers” у м. Ірпінь, ЖК “Лісовий квартал” у м. Бровари, ЖК “Новопечерські Липки” у м. Київ, ЖК “RiverStone” у м. Київ, ЖК “Кришталеві Джерела” у м. Київ, ЖК “Променада” у м. Вишневе.

Також ми співпрацюємо з промисловими, виробничими та енергетичними підприємствами, серед яких МХП, Житомирський меблевий комбінат Merx, Подільський енергоконсалтинг (Сонячні підстанції), “Кищенці” Молочний комплекс, “Кроноспан УА” та інші.

Нашими клієнтами також є великі торгові мережі, серед яких ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ Blockbuster Mall, Епіцентр К, мережа будівельно-господарських гіпермаркетів “Нова Лінія”, супермаркети Фоззі, ТРЦ GLOBUS, мережа супермаркетів NOVUS, мережа супермаркетів VARUS та інші.

На вище перераховані об’єкти ми постачали кабельно-провідникову продукцію ТМ “Europan Cable” та електротехнічну продукцію міжнародних постачальників. Ми пишаємось тим, що найкращі обирають групу компаній Київський кабельний завод “ЄВРОПАН” та “Карат ЛТД”. ДАЛІ – БІЛЬШЕ!
Переглянути презентацію реалізованих проєктів можна за посиланням: https://youtu.be/U4wMpERqXTU?si=i_T2L6UD2DTR0FbQ