Кожен з нас мріє мати стильний інтер’єр з витонченими деталями та електрикою, естетично вписаною в дизайн приміщення. Однак, зазвичай таке завдання вирішується на етапі капітального ремонту, оскільки потребує прокладання кабелю, штробління стін та висвердлювання отворів для підрозетників. А ось у випадку коли потрібно просто встановити додаткову розетку, вимикач або димер мало кому захочеться псувати шпалери і стіни ремонтними роботами та створювати купи будівельного сміття.

Також іноді проводити приховану проводку не дозволяє техніка безпеки. Наприклад, у дерев’яних заміських будинках або інших будівлях виконаних з матеріалів, що можуть легко загорітися. В таких ситуаціях на допомогу прийдуть накладні електроустановочні вироби. Вони надзвичайно прості в монтажі, не потребують додаткових отворів та інших маніпуляцій і при цьому помітно дешевші. Накладну електрику обирають також ті, хто не хоче витрачати час та сили на встановлення прихованих модулів і при цьому хоче заощадити.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Накладний монтаж передбачає прокладання проводів просто по поверхні стін та розміщення їх у плінтусах і кабель-каналах. Нині елементи накладного монтажу характеризуються наявністю широкого асортименту різних форм, кольорів та фактур, нерідко створених у співпраці з відомими дизайнерськими агентствами.

Всесвітньо відома французька компанія Schneider Electric також пропонує кілька лінійок накладних електроустановочних виробів різних кольорів, фактур та матеріалів, що не поступаються своєю витонченістю виробам для прихованого монтажу: Prima, Cedar, Cedar Plus та Mureva Styl. Давайте познайомимося з цими серіями ближче та детальніше.

Prima

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Prima – це серія виробів для накладного монтажу із захистом IP20. Особливістю, яка відрізняє серію від інших, є її компактні розміри. Розмір одинарних розеток і вимикачів становить всього 61х61 мм, а подвійних розеток 61х101 мм.

Колекція також характеризується привабливою формою, простим монтажем і демонтажем, зручними гвинтовими клемами та використовується в усіх видах сухих і незапилених приміщень та господарських будівель, де неможливий прихований монтаж.

Серія доступна в білому і бежевому кольорах та представлена вимикачами з підсвічуванням і без, одинарними і подвійними розетками з заземленням і без нього, а також одинарними і подвійними розетками Schuko.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Завдяки невеликим розмірам і універсальним кольорам, лінійка товарів Prima є лідером серед аксесуарів для настінного монтажу з захистом IP20. Тож якщо вам потрібна функціональна та цікава настінна фурнітура для сухих приміщень, у яких прихований монтаж неможливий, серія Prima від Schneider Electric є найкращим вибором.

Cedar

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Cedar – це серія вимикачів і розеток для поверхневого монтажу з підвищеним ступенем захисту IP44, що ефективно захищає від впливу води та ідеально підходить для установки у вологих приміщеннях (кухнях, ванних кімнатах, гаражах, горищах та інших підсобних приміщеннях). Характеризується високою якістю виготовлення, сучасним дизайном та наявністю захисних шторок і кришок, що підвищують безпеку використання.

Cedar – це високоякісні вироби за низькою ціною. Асортимент серії включає 16 видів продукції, доступних у класичних білому та чорному кольорах і представлений вимикачами з підсвічуванням або без нього, розетками одинарними та подвійними, з заземленням і без, з захисними шторками та кришками, а також одинарними і подвійними розетками Schuko.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Серія навісних розеток і вимикачів Cedar – це якісне і недороге електромонтажне обладнання, призначене для людей, які ставлять на перше місце безпеку та якість продукції.

Ключовими особливостями серії є підвищений ступінь захисту IP44 від проникнення води і пилу та надзвичайно легкий і швидкий поверхневий монтаж. Тож якщо ви шукаєте прилади для установки у вологих приміщеннях фурнітура Cedar з підвищеним ступенем захисту IP44 стане відмінним вибором.

Cedar Plus

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Cedar Plus – це також серія накладної фурнітури для поверхневого монтажу зі ступенем захисту IP44 та ударостійкістю IK07. Призначена для установки в місцях з підвищеною вологістю, запиленістю та ймовірністю контакту з водою. Обладнання виконане з поліаміду стійкого до УФ-випромінювання, подряпин та впливу зовнішнього середовища, здатне тривалий час зберігати естетичний вигляд і працювати в складних умовах.

Серія відрізняється сучасним дизайном, підвищеним ступенем захисту, високою якістю виконання та максимальною зручністю використання. Гумова вставка для вводу кабелю забезпечує якісну та надійну фіксацію, два змінних типи ущільнювачів – безпечний монтаж, система швидкого монтажу – просте та швидке встановлення, а широкий кут відкриття кришки розетки (140 градусів) – комфортне використання.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Аксесуари Cedar Plus доступні у двох кольорах: білому і світло-сірому та представлені кількома десятками різноманітних виробів: одинарними вимикачами з підсвічуванням і без, одинарними і подвійними розетками з захисними шторками і двома видами комплектів (вимикач + розетка і вимикач з підсвічуванням + розетка). Розетки оснащені кришкою білого, графітового, синього або димчастого кольору.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Вологозахищені розетки та вимикачі Cedar Plus ідеально підходять для використання у виробничих, комерційних та житлових приміщеннях: в туалетах, ванних кімнатах, кухнях, підвалах, гаражах, на сходах, в котельнях, СПА-центрах, басейнах, автомобільних майстернях та промислових підприємствах.

Cedar Plus – це стильне рішення, найвища якість та максимальна зручність.

Mureva Styl

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Mureva Styl – це лінійка обладнання для накладного монтажу, призначена для спеціальних завдань і зовнішньої установки. Особливістю серії є високий рівень захисту IP55, дуже висока механічна міцність IK08 та стійкість до складних погодних умов.

Завдяки класу захисту IP55 і механічній міцності IK08 асортимент виробів Mureva Styl може застосовуватись в усіх видах промислових приміщень (зокрема, харчовій, рибній, м’ясній та хлібопекарській промисловості, а також холодильних камерах), крім того вироби колекції чудово підходять для приміщень під відкритим небом, наприклад басейнів та автомийок.

Рівень захисту IP55 забезпечує безпеку обладнання навіть в умовах сильного запилення та дозволяє витримати потік води під тиском 12,5 л/хв. А механічна міцність IK08 означає, що корпус може витримати удар молотка вагою 1,7 кг з висоти майже 30 см. Завдяки таким параметрам вироби Mureva Styl забезпечують безпеку і надійність кожної установки.

Аксесуари серії побудовані за модульним принципом – кожен механізм підходить до кожного корпусу, а це, в свою чергу, надає свободу вибору функціональних можливостей.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Вимикачі та розетки Mureva Styl також можуть бути оснащені інтелектуальними світлодіодами, які інформують про безперебійність живлення та допомагають знайти пристрій в темряві. Для встановлення підсвічування достатньо замовити окремий аксесуар сумісний з виробами серії, доступний в двох кольорах – помаранчевому та синьому.

Сама серія виконана в двох основних кольорах – білому і антрацит. Характеризується наявністю містких коробок для прокладання кабелів, надійними механізмами та зручними системи застібок для встановлення механізмів всередину основи, що забезпечує швидкий і зручний монтаж.

Mureva Styl також має версію для вбудованого монтажу, що передбачає спеціальні рами, які дозволяють встановлювати фурнітуру впритул.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Mureva Styl – це водонепроникна серія міцних електромонтажних аксесуарів з сучасним дизайном, стійких до ударів, пилу, бруду та розчинників, з легким і швидким монтажем. Тож якщо ви шукаєте вироби для установки у промислових чи складських приміщеннях або зовнішнього застосування, продукти серії Mureva Styl, зі ступенем захисту IP55 і високою механічною міцністю IK08 – це розумний та оптимальний вибір.

Продукти серій Prima, Cedar, Cedar Plus та Mureva Styl ідеально підходять для поверхневого монтажу та дозволяють кожному споживачеві підібрати необхідний рівень захисту від пилу та вологи. Захист IP20 серії Prima ідеально підійде для використання у сухих та незапилених приміщеннях. Підвищений рівень захисту IP44 серій Cedar і Cedar Plus надійно захищатиме установки, що можуть зазнавати впливу води або пилу. А високий ступінь захисту IP55 серії Mureva Styl – ідеальний для зовнішнього використання або приміщень, де обладнання піддається впливу води, ультрафіолетових променів, хімічних речовин, а також високих чи низьких температур.

Накладні електроустановочні вироби від Schneider Electric

Висока якість виготовлення, невеликі розміри механізмів, а також широкий спектр функціональних можливостей роблять серії Prima, Cedar, Cedar Plus та Mureva Styl від Schneider Electric першим вибором для всіх, хто шукає оптимальні аксесуари для накладного монтажу.

Для замовлення переходьте за посиланнями або телефонуйте +38 (044) 501-28-55, +38 (050) 501-28-55.