Кабельно-провідникова продукція Київського кабельного заводу “ЄВРОПАН” акредитована найбільшим інвестором енергетичної галузі України “ДТЕК” і відповідає вимогам «Процедури застосування єдиних стандартів по матеріалам та технологіям в електричних мережах».

Акредитація дозволяє викорКабельно-провідникова продукція ТОВ "ЄВРОПАН" акредитована "ДТЕК"истання кабельно-провідникової продукції, а саме:СИП-3 (AAsXS, AAsXSn),СИП5нг, АС, АПвБбШп, ВВГ, АВВГ, АВБбШв та КВВГ ТМ ”EuropanCable” у електричних мережах.

СИП-3 (AAsXS, AAsXSn)  – це самоутримні ізольовані проводи зі струмопровідною жилою з алюмінієвого сплаву та ізоляцією зі світлостабілізованого зшитого поліетилену.

СИП5нг (AsXSn) це самоутримний провід з алюмінієвими жилами в ізоляції із зшитого поліетилену, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, що не розповсюджує горіння.

АС – провід неізольований сталеалюмінієвий. Складається зі сталевого сердечника та алюмінієвих дротів. Призначений для передачі електричної енергії у повітряних мережах.

АВБбШв –  це силовий броньований  кабель з алюмінієвими жилами, полівінілхлоридною ізоляцією та захисним покриттям типу БбШв. Призначений для передачі та розподілу електроенергії у стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 660 і 1000 В частотою 50 Гц.

ВВГ – належать до групи силових кабелів підвищеної гнучкості з мідними жилами, полівінілхлоридною ізоляцією і оболонкою. Застосовуються в умовах, що вимагають сильного згинання струмопровідних жил. Призначені для монтажу електрообладнання, електричних установок, механізмів та верстатів, в освітлювальних силових мережах та у розподільчих пристроях, для створення електричних силових мереж, що передбачають часте та виражене згинання.

АВВГ – це силовий кабель з алюмінієвими жилами, полівінілхлоридною ізоляцією у ПВХ оболонці. Призначений для передачі електроенергії у стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 660 В і 1000 В частотою 50 Гц.

АПвБбШп – це силовий кабель, броньований сталевими стрічками, з алюмінієвими жилами, ізоляцією зі зшитого поліетилену та захисним шлангом з ПВХ. Призначений для передачі і розподілу електричної енергії у стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 0,66 і 1 кВ частоти 50 Гц.

КВВГ – це кабель контрольний з мідними жилами, полівінілхлоридною ізоляцією та оболонкою і захисним екраном. Призначений для нерухомого приєднання до електричних приладів, апаратів, збірок зажимів електричних розподільчих пристроїв з номінальною змінною напругою до 660 В частоти 100 Гц або постійною напругою 1000 В.

Акредитація «ДТЕК»  – це важливий показник якості  кабельно-провідникової продукції. Це підтвердження того, що продукція відповідає найвищим стандартам та вимогам сучасного ринку.
Кабельно-провідникова продукція ТОВ "ЄВРОПАН" акредитована "ДТЕК"
ТОВ “ЄВРОПАН” забезпечує  якість та надійність кабельно
– провідникової продукції, що гарантує лідерську позицію на ринку, а акредитація “ДТЕК” тому підтвердження. 

Купити кабель ТМ ”EUROPAN CABLE” заповнивши заявку на сайті або за номером телефону: +38 (044) 501-28-55;