Ми маємо гордість і честь долучитися до вагомого історичного проекту – будівництва першого в Україні житлового будинку за інноваційною технологією 3D будівництва. Київський кабельний завод «ЄВРОПАН», разом з компанією «КАРАТ ЛТД», взяв на себе відповідальність підтримати благородний проект та зробити його реалізацію ще ефективнішою.

Цей проект – не просто будівництво, а спільний крок до позитивних змін у нашому суспільстві. Він відзначається використанням передових технологій 3D будівництва, які дають змогу зводити будинок від фундаменту до заселення всього за 1 місяць. Компанія «ЄВРОПАН» забезпечила надійну кабельно-провідникову продукцію, що відповідає вимогам цієї інноваційної технології, забезпечуючи оптимальне функціонування електрики в будинку.

Ми віримо, що наш внесок у цей проект сприятиме його успішній реалізації та допоможе створити позитивні зміни у житті наших співгромадян. Для нас важлива відповідальність за якість та надійність, і ми пишаємося можливістю брати участь у такому важливому проекті для нашої країни.

Ця спільна ініціатива підтверджує, що об’єднавшись для досягнення великої мети, ми можемо створювати позитивні зміни та покращувати світ навколо нас. Команда Київського кабельного заводу «ЄВРОПАН» і компанії «КАРАТ ЛТД» висловлює вдячність за можливість долучитися до цього надзвичайно важливого та цінного проекту, що має на меті створення кращого майбутнього для нашої країни та її громадян.