Шановні друзі, вже 20-22 вересня 2022 року відбудеться новий тематичний захід та форум в рамках проекту сприяння відновленню постраждалих регіонів Київщини – «ХАБ «Велике Відновлення». Цього разу експозиція буде присвячена підготовці до осінньо-зимового сезону та безпеці громад в умовах воєнного стану. Метою заходу є діалог місцевих влад та бізнесу й поширення інформації про фінансові, технологічні та організаційні можливості відбудови нашої країни.

ХАБ «Велике відновлення»: осінні івенти

Обстріли, пожежі, руйнування будівель та об’єктів критичної інфраструктури, на превеликий жаль, останні півроку стали сумною нормою нашого повсякденного життя. А тому як ніколи актуальним є впровадження нових технологічних рішень та інновацій для швидкого будівництва і відновлення житла та пошкоджених будівель, будівництво модульних та швидкомонтованих будинків; нові технології побудови сучасних об’єктів укриття, сховищ, бункерів, безпечних кімнат, їх вентиляції, кондиціонування і енергозабезпечення; новітні системи оповіщення населення, пожежної безпеки, охорони, відеонагляду, моніторингу параметрів безпеки середовища, тепло- та водопостачання і водовідведення. Ну і звісно ж, чільне місце у цьому переліку посідають системи енергозабезпечення та відновлення енергетичної інфраструктури країни, питання енергоефективності та енергозбереження і застосування альтернативних джерел електроенергії.

ХАБ «Велике відновлення»: осінні івенти

Київський кабельний завод «ЄВРОПАН» прагне долучитися до великого відновлення нашої держави та зробити свій внесок у безпеку громадян у період воєнного стану. Тому з 20 по 22 вересня 2022 року у приміщенні виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», що знаходиться за адресою Житомирська траса, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1, ми разом з нашим ексклюзивним дистриб’ютором ТОВ «КАРАТ ЛТД», презентуємо зразки високоякісної кабельно-провідникової і електротехнічної продукції власного виробництва, електрощитове обладнання власної збірки, світлодіодні led лампи, прожектори, світильники, led стрічки, вимикачі та розетки найкращих європейських брендів.

ХАБ «Велике відновлення»: осінні івенти

Ми віримо у Перемогу і працюємо задля ефективної відбудови рідних міст, підприємств, житлового фонду та відновлення і модернізації української енергетики в цілому.