Шановні партнери та клієнти, Київський кабельний завод «ЄВРОПАН» виготовляє високоякісне сертифіковане низьковольтне електрощитовое обладнання за стандартними та індивідуальними схемами Замовника і пропонує своїм клієнтам широкий асортимент систем і компонентів для електрифікації різноманітних об’єктів.

Продукція призначена для використання в цивільному та промисловому будівництві, інфраструктурі розподілу електроенергії, виробництві, машинобудуванні, сільському господарстві тощо.

Електрощитове обладнання за стандартними та індивідуальними схемами виробництва Київського кабельного заводу «ЄВРОПАН»Завод має власний цех з виготовлення щитового обладнання та здійснює збірку щитів будь-якої складності для будь-яких об’єктів за індивідуальними проектами. Наші досвідчені фахівці прорахують потужність ліній та підберуть комплектуючі, що відповідають параметрам саме Вашої мережі! За бажанням клієнта електрощитове обладнання може комплектуватися апаратурою різних марок: ETI, EATON, Hager, Schneider Electric, E.NEXT та інших. Фахівці компанії допоможуть оптимально підібрати необхідне обладнання та адаптують його для будь-якого цінового сегмента без втрати якості!

Усе наше електрощитове обладнання має сертифікати якості та відповідає ДСТУ і світовим стандартам, що діють в енергетичній галузі.

Київський кабельний завод «ЄВРОПАН» постійно вдосконалює і модернізує свою продукцію, розробляє нові серії щитів, що відповідають вимогам ергономічності, безпеки та зручності згідно з розробленими Технічними Умовами. А пряма інформаційна підтримка та лояльність партнерів допомагають нам постійно покращувати споживчі якості продукції та коригувати асортимент відповідно до вимог ринку.

Застосування сучасного обладнання, найкращі комплектуючі, постійний контроль якості в процесі виробництва та відповідність готового виробу нормам ПБЕ гарантують зручність і безпеку при пусконалагоджувальних роботах, обслуговуванні та експлуатації.

Електрощитове обладнання за стандартними та індивідуальними схемами виробництва Київського кабельного заводу «ЄВРОПАН»

Високоосвічені інженери та кваліфіковані співробітники заводу нададуть грамотну консультацію з технічних питань, допомогу із замовленням, з урахуванням існуючого завдання, та технічну підтримку після відвантаження і введення обладнання в експлуатацію.

Уся продукція має термін гарантії та постачається з паспортом виробу.

Кожне замовлення на електрощитове обладнання ми реалізуємо у найкоротші терміни! Незалежно від того ви будуєте, проектуєте, експлуатуєте чи обслуговуєте будівлі або ж інші об’єкти інфраструктури, пам’ятайте, обираючи електрощитове обладнання надійного вітчизняного виробника ТОВ «ЄВРОПАН», Ви забезпечуєте максимальну безпеку об’єктів, надійність та оптимальну адаптацію пристроїв.

Електрощитове обладнання Київського кабельного заводу «ЄВРОПАН» це гарантована якість за найкращими цінами на ринку.

За консультацією або для замовлення прорахунку звертайтеся за телефоном (044) 501-28-55.