Відкритий спосіб прокладання кабельних трас вважається одним із найпростіших, найдешевших та найшвидших варіантів електрифікації приміщень або об’єктів. І досить часто виконується з використанням металевих кабельних лотків, які широко використовують при облаштуванні електричної проводки відкритим способом як у приміщеннях, так і на вулиці.

Металеві кабельні лотки є однією з основних груп товарів міжнародної корпорації DКС, що належить до когорти найбільших виробників кабельних систем і низьковольтного обладнання в Європі та вже понад 20 років працює на українському електротехнічному ринку. Група металевих кабельних лотків DКС представлена ​​системою Combitech.

Combitech – це унікальна система для побудови надійних кабельних трас будь-якої складності на об’єктах промислового, цивільного та комерційного призначення, що складається з системи листових лотків S5 Combitech і S3 Combitech, лотків драбинного типу L5 Combitech, дротяних лотків F5 Combitech і F55 Combitech, важких металевих лотків U5 Combitech, лотків та опорних конструкцій з нержавіючої сталі I5 Combitech, системи модульних естакад T5 Combitech, монтажних елементів та опорних конструкцій B5 Combitech, системи кріплень M5 Combitech та вогнестійких кабельних проходок Vulcan.

S5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

S5 Combitech – це система металевих листових перфорованих та неперфорованих лотків призначена для відкритої прокладки кабельних ліній та виконання силових і сигнальних електропроводок.

Лотки S5 Combitech можуть використовуватися на відкритому повітрі або у великих промислових, складських чи підсобних приміщеннях при настінному, стельовому, похилому та комбінованому типах монтажу на об’єктах промислового, комерційного і цивільного будівництва.

Вони виготовляються з високоякісної листової сталі в різних типах виконання з використанням різноманітних матеріалів і типів покриття. А різні кліматичні виконання та класи стійкості до корозії дозволяють застосовувати систему S5 Combitech в атмосфері з низьким та помірним забрудненням, промисловій атмосфері, в тому числі з високою вологістю та високим рівнем забруднення, агресивній атмосфері, прибережних територіях з помірною або високою солоністю, а також підібрати вироби для побудови трас в опалюваних і неопалюваних приміщеннях.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Прокладання кабелю всередині металевих листових лотків S5 Combitech дозволяє нейтралізувати електромагнітну дію, гарантувати високий ступінь захисту провідників від механічних пошкоджень і несприятливого середовища та підвищити пожежну безпеку об’єкта. У повністю закритих неперфорованих виробах S5 Combitech із застосуванням кришок та ущільнювачів можна забезпечити рівень пило- і вологозахисту IP44.

Рівень пило- і вологозахисту перфорованих лотків при використанні кришок становить IP10. Перфорація лотків зменшує вагу конструкції та є оптимальним рішенням при прокладанні кабелів, що піддаються сильному перегріву.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКССистема S5 Combitech включає також додаткові монтажні елементи (кути, кришки, відгалужувачі та перехідники), що дозволяють організувати кабельні лінії практично необмеженої протяжності. Усі деталі системи мають оригінальне кріплення, що дозволяє надійно зафіксувати кабель всередині лотка, а також закріпити систему провідників на горизонтальних та вертикальних поверхнях.

Лотки системи S5 Combitech широко використовують на об’єктах нафтової галузі та атомної енергетики. Вони пройшли випробування на вогнестійкість і здатні зберігати несучу здатність в умовах пожежі щонайменше 90 хвилин (Р90/Е90), а тому можуть застосовуватися для побудови кабельних ліній, що живлять системи пожежогасіння та евакуації. Вібростійкість дозволяє використовувати їх у районах із сейсмічністю 9 балів, а стійкість до корозії – експлуатувати на об’єктах розташованих на узбережжях морів або у морі.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКССеред особливостей системи слід відзначити застосування методу з’єднання лотків «мама-тато», що дозволяє значно скоротити час монтажу, а також спеціальну С-подібну кромку, яка виключає пошкодження ізоляції кабелю при прокладанні.

До складу системи S5 Combitech входить широкий асортимент листових лотків з перфорацією та без неї, кришки з оцинкованої сталі, відгалуження, елементи з’єднання і кріплення, що дозволяють побудувати трасу будь-якої складності та забезпечити її високу надійність і тривалий термін служби.

S3 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

S3 Combitech – це полегшена лінійка листових лотків DКС, призначена для використання всередині приміщень.

Легкі листові лотки найчастіше застосовується для електрифікації комерційних та муніципальних об’єктів. Вони дозволяють суттєво знизити навантаження на несучі поверхні та використовуються для монтажу відносно невеликих кабельних ліній, а також в умовах, коли масивніші вироби застосовувати неможливо.

Завдяки спеціальній системі кріплення листові лотки S3 Combitech значно прискорюють процес монтажу кабельних трас та гарантують надійний захист ізоляції провідника від пошкоджень. А постійний контур заземлення забезпечує високий рівень безпеки під час експлуатації кабельних систем.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Система представлена перфорованими та неперфорованими лотками шириною 50-300 мм, висотою 50 мм та довжиною 3 м. Товщина металу менша ніж у лотків системи S5 Combitech та становить 0,6 – 0,7 мм. Полегшена конструкція забезпечує достатній рівень міцності для надійної фіксації та тривалої експлуатації невеликих кабельних проводок. А її максимальна несуча здатність складає 36 кг/м, при відстані між прольотами не більше 2 метрів.

Вироби серії випускаються лише в одному виконанні – «Сталь оцинкована за методом Сендзіміра», а кількість аксесуарів, що входять до складу системи, обмежена.

Елементи системи S3 Combitech можуть застосовуватися спільно з дротяними, листовими та лотками драбинного типу, а також з іншими монтажними групами Combitech.

Серед основних переваг S3 Combitech варто відзначити – легкість системи, універсальність аксесуарів та нижчу ціну.

L5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

L5 Combitech – це система кабельних лотків драбинного типу та спеціальних аксесуарів для відкритої прокладки кабелів та ізольованих проводів на об’єктах промислового, комерційного і цивільного будівництва.

Драбинні лотки відрізняються підвищеною несучою здатністю та найчастіше використовуються для прокладання важких трас. Вироби серії витримують до 360 кг/м на прольоті 1,5 м і до 130 кг/м на прольоті 3 м.

Лотки драбинного типу являють собою два перфоровані борти (лонжерони), з’єднані поперечками (траверсами). Для їх виробництва застосовують інноваційний спосіб з’єднання – клічинг. На відміну від зварювання або клепання, клічинг не порушує цинкове покриття сталі та не знижує стійкість до вібраційних навантажень і несучу здатність виробів.

Завдяки високій міцності та вібростійкості елементи системи L5 Combitech можуть використовуватися в районах із сейсмічністю 9 балів. А показник вогнестійкості Р90/Е90 дозволяє застосовувати лотки DКС для систем евакуації та пожежегасіння.

При використанні лотків драбинного типу L5 Combitech забезпечується легкий доступ до кабельної лінії практично по всій протяжності електричної проводки.

Два варіанти кліматичного виконання та два класи стійкості до корозії дозволяють використовувати аксесуари L5 Combitech для атмосфер з низьким і помірним рівнем забрудненості та у прибережних зонах з низькою або помірною солоністю.

Плавна геометрія лотків виключає пошкодження провідників під час прокладання, забезпечує необхідний радіус вигину кабелю або проводу та дозволяє ефективно використовувати внутрішній об’єм аксесуара. Конструкція елементів системи не вимагає спеціальних з’єднувачів, а фірмове з’єднання «мама-тато», що виконується за допомогою метизів серії М5 Combitech, суттєво спрощує та прискорює час монтажу.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Аксесуари L5 Combitech виготовляються з високоякісної листової сталі в широкому асортименті і дозволяють побудувати трасу у точній відповідності навіть із найскладнішим проектом, забезпечуючи її надійність і тривалий час служби.

Лотки системи L5 Combitech сумісні з листовими лотками та можуть застосовуватись з аксесуарами унікальної геометрії. А лотки шириною 100 мм можуть використовуватися як несучий каркас під світильники, оскільки пройшли випробування на точкове навантаження.

L5 Combitech – це ідеальний вибір для прокладання масивних кабельних ліній, побудови трас складної конфігурації та виконання довгих прольотів (до 5 метрів). Якщо ви шукаєте лотки з посиленою несучою здатністю – система L5 Combitech від DКС забезпечить надійне рішення.

F5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

F5 Combitech – це система металевих дротових лотків для організації кабельної інфраструктури усередині будівель та споруд.

Завдяки сітчастій конструкції, дротові лотки мають меншу вагу, простіші в монтажі, забезпечують кращу вентиляцію траси та спеціально призначені для прокладання відкритої проводки з використанням провідників полегшеної конструкції.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Відмінною рисою дротових лотків DKC є особлива запатентована технологія виготовлення, що полягає у використанні так званого Т-подібного з’єднання або торцевого зварювання верхнього поздовжнього дроту. Такий тип конструкції виключає пошкодження кабелю об гострі краї металевого дроту при прокладанні та забезпечує високі характеристики міцності лотків.

Для виробництва лотків F5 Combitech використовується сталевий дріт товщиною 4 і 5 мм, що пройшов формування та оцинкування і дозволяє досягти високих показників несучої здатності виробів.

Використання дротових лотків F5 Combitech забезпечує легкий доступ до кабелів та природну вентиляцію кабельної траси, перешкоджаючи її перегріву. Конструкція дротових лотків також дозволяє здійснювати кріплення проводів та кабелів до кабеленесучих систем за допомогою хомутів без пошкодження кабельного обплетення.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКСМонтаж дротових лотків не вимагає використання великої кількості аксесуарів і, порівняно з іншими типами лотків, відрізняється помітно полегшеним процесом встановлення. Наприклад, для виконання повороту траси достатньо просто підрізати дроти в потрібних місцях та зігнути лоток під певним кутом. Монтаж системи виконується безпосередньо на об’єкті і може бути здійснений на будь-якій поверхні: підлозі, стелі чи стінах. Завдяки цьому, використання дротових лотків у приміщеннях забезпечує швидке і зручне розгалуження системи, формування багаторівневих систем та збереження легкої доступності до кабельних трас.

Полегшена конструкція спрощує транспортування та зберігання дротових лотків, а також забезпечує помітно нижчу вартість порівняно з листовими лотками.

Система F5 Combitech включає широкий асортимент типорозмірів дротових лотків з висотою стінок 30, 50, 80, 100 мм і шириною основи від 50 до 600 мм, що, в поєднанні з великою кількістю універсальних кріплень Компанії DKC, дозволяє задовольнити будь-які побажання замовників та організувати кабельну систему будь-якої складності.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКСЛотки F5 Combitech призначені для розміщення силових та сигнальних проводок, а також добре зарекомендували себе під час прокладання телекомунікаційних та оптоволоконних кабельних ліній. Всередині сітчастих лотків не накопичується пил та бруд, тому їх безпечно використовувати у дитячих та медичних закладах або інших приміщеннях з високими гігієнічними вимогами.

Конструктивне виконання елементів F5 Combitech дозволяє поєднати їх із системою сталевих листових лотків S5 Combitech, системами пластикових гладких і гофрованих труб компанії DKC та, застосовуючи тримачі кришок і спеціалізовані кріпильні комплекти, використовувати з кришками та перегородками від системи листових лотків.

Вироби F5 Combitech забезпечують мінімально можливу вагу конструкцій, високу електротехнічну безпеку, можливість експлуатації при значних перепадах температури, високу стійкість до окислення, відмінне тепловідведення, негорючість, надійний захист від механічного пошкодження кабельної лінії та тривалий строк експлуатації. А спеціальні варіанти виконання розширюють можливості використання системи дротових лотків в агресивних середовищах.

F55 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

F55 Combitech – це відносно нова лінійка металевих дротових лотків для організації кабельних трас переважно всередині будівель та споруд, виробництва Італії. Представлена ​​лотками з висотою борту 35, 55, 75 та 105 мм та шириною від 50 до 600 мм, виготовленими у трьох варіантах виконання зі сталі оцинкованої методом гальванічного цинкування, сталі оцинкованої методом гарячого цинкування та нержавіючої сталі.

Особливостями системи F55 Combitech є полегшений процес монтажу, висока міцність та широкий асортимент кріплень.

Монтаж системи не потребує великої кількості інструментів та дорогих аксесуарів (поворотів, розгалужувачів, перехідників). Усі повороти та розгалуження виконуються безпосередньо з прямих елементів дротяного лотка безпосередньо на об’єкті, шляхом різання дротів лотка у певних місцях та подальшою фіксацією універсальним кріпленням. Це суттєво полегшує прокладання трас з великою кількістю поворотів та розгалужень.

Полегшена конструкція також робить лоток легким у транспортуванні та зберіганні. При цьому вартість аксесуарів F55 Combitech виходить у кілька разів нижчою, порівняно з листовими чи драбинними лотками.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКСВикористання дроту завтовшки 3,8 і 4,5 мм, забезпечує високі характеристики міцності та несучу здатність. Великий асортимент типорозмірів та універсальних кріплень дозволяє задовольнити будь-які побажання замовників, а спеціальні варіанти виконання – підібрати потрібне покриття для будь-якої сфери застосування.

Дротові лотки компанії DКС зберігають несучу здатність протягом не менше ніж 90 хвилин під час пожежі. І призначені для прокладання силових та інформаційних кабелів на об’єктах комерційної нерухомості, промислових підприємствах, виробничо-складських приміщеннях та агропромислових комплексах.

Лотки типу F55 Combitech – це найкращий вибір для побудови кабельної інфраструктури складної геометрії.

U5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

U5 Combitech – це система важких лотків індустріального призначення, що розроблена для прокладання кабелю на довгих прольотах. Вона застосовується на об’єктах з підвищеним навантаженням на кабеленесучу систему і при великих відстанях між опорами. В систему входять два типи лотків: драбинного типу та листові перфоровані і неперфоровані лотки, виготовлені з потовщеної сталі і рекомендовані до застосування у зонах з високим вітровим та сніговим навантаженням, при різких перепадах температур та зледеніннях трас.

Спеціальна конструкція і велика кількість вигинів профілю лонжерону створює додаткові ребра жорсткості, виключає втрату стійкості при згинанні, підвищує здатність несучої системи та дозволяє встановлювати лотки шириною до 1 метра і довжиною до 9 метрів зі збереженням високої здатності навантаження траси. Плавний вигин лонжерону забезпечує максимально ефективне використання внутрішнього об’єму аксесуара, запобігає пошкодженню кабелю під час прокладання та забезпечує необхідний радіус вигину кабелю.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКСПерфорація особливої ​​форми забезпечує термокомпенсацію та гарантує безпеку трас великої протяжності при теплових розширеннях металу і різких перепадах температур.

З’єднання елементів системи за методом «хвіст ластівки», що забезпечує високі показники вібростійкості та міцності і дозволяє обійтися без використання зварювальних з’єднань.

В систему входять лотки довжиною 3, 6 і 9 м, з висотою борту 80, 100, 150 і 200 мм. Товщина металу лонжерону становить 1,5-2 мм. А несуча здатність системи U5 Combitech – до 150 кг/м на прольоті 6 метрів.

U5 Combitech – це можливість прокладання великої кількості важких кабелів на великих прольотах, три варіанти виконання та тривалий термін служби траси.

I5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

I5 Combitech – це система перфорованих і неперфорованих лотків листового та драбинного типів, а також опорних конструкцій, системних аксесуарів та монтажних елементів, виготовлених із нержавіючої сталі 304 або 316L.

Нержавіюча сталь – це матеріал, що відрізняється здатністю протистояти корозії навіть у надагресивних умовах, тому вироби з неї можуть застосовуватись у прибережних і морських зонах, на хімічних виробництвах, глибоководних платформах та в кораблебудуванні.

Система із сталі 304 призначена для прокладання кабелю в агресивних середовищах на підприємствах харчової, металургійної, хімічної та фармацевтичної промисловості.

Система із сталі 316L призначена для прокладання кабелю в дуже агресивних середовищах та дії екстремальних умів: у прибережних і морських районах, на глибоководних нафтовидобувних платформах, кораблебудуванні і хімічному виробництві.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКСЕлементи системи I5 Combitech стійкі до агресивних середовищ, відрізняються тривалим терміном служби у середовищі із сильним забрудненням, стійкістю до дії хімічної корозії та відповідністю вимог щодо гігієни та токсичності. Представлені двома видами лотків: листовими та драбинного типу, призначеними для різних навантажень та сфер застосування. А також широким асортиментом типорозмірів лотків і монтажних елементів, що входять до складу системи, зокрема горизонтальними та вертикальними кутами повороту і відгалужувачами, що дозволяють вирішувати нестандартні завдання з прокладання кабеленесучої траси.

Конструкція лотків I5 Combitech розроблена для побудови надійних кабельних трас, у тому числі на об’єктах із високим кабельним навантаженням. Несуча здатність системи становить 290 кг/м на прольоті 1,5 м та до 130 кг/м на прольоті 3 м.

T5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

T5 Combitech – це система модульних естакад, представлена ​​набором універсальних стійок, призначених для прокладання кабелів і труб над землею відкритим способом.

Рекомендована для застосування на електростанціях та підстанціях, нафтогазових підприємствах та об’єктах з наявністю вибухонебезпечних зон, зон із забороною земляних робіт, а також у разі необхідності регулярного обслуговування кабельних трас.

Система T5 Combitech має просту та зручну структуру з мінімальною кількістю позицій і складається з типових елементів, що стикуються між собою за допомогою болтових з’єднань та не потребують проведення зварювальних робіт. Усі варіанти компонування збираються з однотипних елементів, що суттєво спрощує та прискорює процес проектування і збирання.

Усі елементи системи оцинковані, мають високий ступінь захисту від корозії, а тому мінімізують витрати на обслуговування кабельної траси і продовжують термін її служби.

T5 Combitech використовується для будівництва кабельних естакад на внутрішній території промислових підприємств, всередині виробничих цехів як опора внутрішніх комунікацій для підключення обладнання та під час міського будівництва в якості вуличних опор інженерних комунікацій.

Основними перевагами системи модульних естакад є висока міцність, здатна витримувати великі кабельні навантаження, нестандартні прольоти, можливість встановлення в умовах вічної мерзлоти, спорудження тимчасових конструкцій, облаштування вибухонебезпечних зон та прокладання струмопроводів. Рішення T5 Combitech – це технологічність, компактність, легка вага і висока корозійна стійкість.

B5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

B5 Combitech – це універсальна система монтажних елементів і опорних конструкцій сумісна з металевими лотками та аксесуарами DКС будь-якої серії. Призначена для застосування в транспортній інфраструктурі, виробничо-складських приміщеннях та об’єктах комерційної нерухомості для прокладання внутрішніх ліній електропостачання, систем управління та телекомунікацій, комп’ютерних мереж, систем вентиляції і кондиціювання, водопостачання та водовідведення, а також систем трубопроводів, зокрема повітропроводів та газопроводів.

Серія складається з різноманітних профілів, консолей, підвісів, тримачів, скоб, з’єднувальних пластин, хомутів, кріпильних кутів різних форм та розмірів, а також багатьох інших з’єднувальних елементів та аксесуарів. Містить спеціальні системи для прокладання кабелів у тунелях, рішення для прокладання силових кабелів та інженерних комунікацій і створення монтажно-опорних конструкцій будь-якої складності без виконання зварювальних робіт.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Стикування всіх основних елементів B5 Combitech здійснюється за допомогою болтових з’єднань та дозволяє оптимізувати час монтажу, заощадити на матеріалах і збільшити термін служби системи.

Основною відмінністю B5 Combitech є сполучність її основних елементів між собою. Аксесуари системи легко комбінуються один з одним, що дозволяє створювати конструкції будь-якої складності, використовувати їх для виконання широкого кола завдань і навіть будувати проекти нестандартних розмірів.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Вироби виготовляються у 4 варіантах виконання: стандартному, зі сталі оцинкованої за методом Сендзіміра або сталі з цинковим покриттям, нанесеним методом гальванічного оцинковування; сталі з цинковим покриттям, нанесеним методом гарячого цинкування; нержавіючої сталі, а також оцинкованої сталі з нанесенням цинк-ламельного покриття.

Система B5 Combitech – це висока міцність та корозійна стійкість, можливість експлуатації у місцях зі значними перепадами температури, придатність для організації багаторівневих магістралей, продуманий дизайн, сумісність зі всіма серіями металевих лотків DКС, а також надійність та довговічність. Широкий асортимент елементів B5 Combitech та незмінно висока якість виконання дозволяють кожному підібрати конструкцію під будь-яке завдання з урахуванням необхідних характеристик міцності та умов експлуатації.

M5 Combitech

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Монтаж кабельних ліній з використанням захисних металевих лотків незмінно вимагає використання спеціальних кріплень. Для забезпечення цієї потреби, а також високої якості з’єднань Компанія DKC розробила свою власну серію універсальних кріпильних аксесуарів для побудови системи кабеленесучих трас на основі будь-яких металевих лотків DKC: листових, дротяних, драбинного типу, а також монтажних елементів. Кріпильні елементи M5 Combitech розроблені спеціально для кріплення лоткових конструкцій до стін, підлоги або стелі.

До складу системи M5 Combitech входять типові та спеціалізовані кріпильні елементи для надійного з’єднання без проведення зварювальних робіт: болти, гвинти, гайки, шайби, анкери та дюбелі, коуші та затискачі для тросів, кріплення для монтажної стрічки до балки, кріплення для троса до балки, трос з посиленим тримачем, ланцюг та з’єднувач для ланцюгів, S-подібний гак, шпилька різьбова, стрічка монтажна, струбцина, сталевий трос, карабіни та ще багато різновидів кріплень.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Зазначені елементи можуть бути як стандартного, так і посиленого типу, а також виготовлені з різних матеріалів. Різні варіанти виконання кріпильних виробів M5 Combitech дозволяють правильно підібрати їх для монтажу кабеленесучих систем в залежності від умов експлуатації та застосовувати навіть в агресивному середовищі. А їх широкий асортимент дозволяє правильно вибрати кріплення, виходячи з необхідної навантажувальної здатності.

Основним перевагою використання якісних кріпильних металоробів для з’єднання конструкцій, порівняно із застосуванням зварювання або клеїв, є можливість легкого розбирання пристрою, елементи якого скріплені за допомогою болтового з’єднання або стягнуті саморізами.

Застосування системи М5 Combitech дозволяє також отримати високу міцність з’єднання, бездоганний зовнішній вигляд конструкцій, стійкість елементів до корозії та можливість роботи в умовах суттєвих вібраційних навантажень. Встановлення елементів М5 Combitech не потребує спеціальної підготовки, а велика різноманітність виробів та їх сумісність між собою дозволяє максимально спростити встановлення монтажних аксесуарів, адаптувати систему під будь-яке завдання та якнайкраще забезпечити потреби замовників.

Vulcan

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Для забезпечення високого рівня вогнестійкості кабельних трас Компанія DКС пропонує широкий асортимент вогнестійких кабельних проходок на основі різних технічних рішень, які можуть комбінуватися між собою, залежно від складності комунікацій, що проходять через проходку, а також додаткових компонентів, призначених для збільшення вогнестійкості проходки та розширення сфери застосування кабеленесучих систем DКС.

Система вогнестійких проходок – це проходки з вогнестійких подушок, плит та піноблоків, що закладаються у місцях проходження кабеленесучих лотків, кабель-каналів, пластикових труб та окремих кабелів.

Вогнестійкі подушки DB є найлегшими кабельними проходками у застосуванні. Вони просто щільно закладаються у отвір проходки та легко можуть бути витягнуті у разі потреби прокладання додаткового кабелю. При займанні вогнестійкі подушки формують герметичне ущільнення всередині отвору кабельної проходки та перешкоджають поширенню полум’я всередину приміщення.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Найпоширенішим способом організації кабельних проходок є вогнестійкі плити DP . Вони дозволяють створювати проходки з дуже великою площею поверхні та широко застосовуються для складних багатоярусних кабельних трас.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Легкість застосування вогнестійких проходок із вогнезахисних піноблоків DT дозволяє значно скоротити час монтажу, оскільки вимагає лише нарізати піноблок на шматки, що відповідають ширині основи лотка або отвору проходки.

Combitech – надійні системи захисту кабелю із металевими лотками DКС

Додаткові компоненти системи Vulcan представлені вогнестійкою піною DF, призначеною для герметизації стиків та щілин у стінах або перекриттях та вогнестійким герметиком, призначеним для герметичного закриття стиків і щілин при монтажі кабельних проходок.

Використання вогнестійких кабельних проходок дозволяє підвищити ступінь вогнестійкості та розширити сферу застосування кабеленесучих систем, а також відрізняється легкістю монтажу і не вимагає спеціальної підготовки.

Як видно, асортимент металевих лотків та аксесуарів до них компанії DKC дозволяє вирішити цілу низку завдань при проектуванні та монтажі кабельних трас, побудувати трасу складної конфігурації, прокласти легкі кабелі або лінії з високим навантаженням, побудувати конструкції для використання в агресивному середовищі або поєднати кілька типів кабельних лотків без зміни загальної конфігурації траси. І при цьому гарантують найвищі стандарти якості, що відповідають міжнародним технічним нормам та найсуворішим критеріям безпеки.