На початку жовтня відбулася довгоочікувана 24-та міжнародна виставка електротехніки, енергоефективності та промислової автоматизації elcomUkraine, запланована ще на весну 2020 року, проте у зв’язку з карантинними заходами перенесена на осінь. Для нашого заводу це була важлива та знакова подія. Адже кабельний завод «ЄВРОПАН» приймав участь у виставці вперше, хоча продукція заводу вже якось була представлена на elcomUkraine.

Ми ретельно готувалися до заходу. З понад 2000 найменувань продукції, що виготовляє завод, відібрали зразки тих, що користуються найбільшим попитом для демонстрації нашим потенційним клієнтам, а також підготували друковану продукцію. І ось, нарешті, виставка відбулася.

elcomUkraine

elcomUkraine

Як завжди, elcomUkraine пройшла на найвищому організаційному рівні, об’єднавши вітчизняних і зарубіжних виробників та дистриб’юторів продукції для енергетики, електротехніки та будівництва. Участь заводу «ЄВРОПАН» була представлена експозицією зі зразками кабельно-провідникової продукції. Наш стенд викликав живий інтерес у багатьох гостей та учасників виставки. За 4 дні роботи elcomUkraine його відвідало більше двох тисяч представників різноманітних компаній, підприємств та організацій. Кожний відвідувач стенду «ЄВРОПАН» мав змогу поспілкуватися з представниками заводу, поставити питання та отримати консультацію технічних фахівців, а наші представники активно спілкувалися з усіма гостями та іншими учасниками виставки. Усі відвідувачі нашого стенду отримали корисні презенти: брендовані щоденники, блокноти, календарі та ручки, а потенційні клієнти – спеціальні цінові пропозиції та індивідуальні знижки.

elcomUkraine 2020

elcomUkraine 2020

Представники заводу «ЄВРОПАН» разом з провідними галузевими підприємствами взяли участь у міжнародному електроенергетичному форумі, в рамках якого обговорили регуляторну політику в енергетичній галузі, інвестиції у енергетику на тлі глобальних економічних та епідемічних викликів, а також інновації у енергетичному секторі.

elcomUkraine 2020 европан

elcomUkraine 2020 европан

Виставка надала можливість здобути безцінний досвід живого спілкування. Нам було дуже приємно зустрітися з однодумцями, обмінятися досвідом з представниками галузі, обговорити поточні та перспективні проекти. Висловлюємо щиру вдячність організаторами elcomUkraine за максимум зусиль під час підготовки і проведення заходу.